پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

فارس من| مشکلی در زمینه تأمین سوخت پمپاژ آب کشاورزان دارای پروانه  وجود ندارد

0

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، مخاطبان این رسانه با ثبت سوژه‌ای « کمبود نفت مشکل جدید کشاورزان مازندرانی برای پمپاژ آب » خواستار پیگیری این سوژه شدند.

محمدابراهیم یخکشی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، با اعلام اینکه مشکلی در زمینه تأمین سوخت پمپاژ آب کشاورزان دارای پروانه وجود ندارد، اظهار کرد: تامین سوخت درصورت دارا بودن پروانه موتور پمپ در اختیار کشاورزان قرار می‌گیرد.

وی گفت: در این زمینه ازسوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به واحدهای دارای پروانه سوخت ارائه می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران بیان کرد: با توجه به اینکه امسال سال کم آبی آیت و در راستای حل مشکل کشاورزان به دهیاران اعلام کردیم کشاورزانی که دارای پروانه نیستند اطلاعات آنان جمع‌آوری شود البته در این زمینه کشاورزان به پیگیری می‌توانند به امور آب شهرستان‌ها مراجعه کنند.

این مسؤول اضافه کرد: البته این امکان به غیر از شرق استان خواهد بود؛ چرا که در شرق استان با توجه به مشکل آب امکان استفاده از چاه وجود ندارد.

یخکشی خاطرنشان کرد: موضوع مهم اینکه کشاورزان پیگیر دریافت پروانه برای چاه باشند و در این زمینه فرم‌ها در اختیار دهیاری‌ها و فرمانداری‌ها قرار می‌گیرد تا با پر کردن این فرم‌ها به اداره امور آب برای دریافت پروانه مراجعه کنند؛ چراکه در سال‌های آینده با اعمال محدودیت در زمینه استفاده از چاه‌ مواجه نشوند.

 /۸۶۰۳۴/ج/م


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.