پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

عوارض کارخانه سیمان به شهر کیاسر اختصاص یابد

شهردار کیاسر با اشاره به اینکه کارخانه سیمان کیاسر، ماهانه ۲۰۰ میلیون تومان عوارض پرداخت می‌کند، گفت: عوارض کارخانه سیمان به شهر کیاسر اختصاص یابد.

3

 

به گزارش پايگاه خبري چهادانگه ساري، به نقل از خبرگزاری تسنیم، خلیل انتظاری شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد تسهیلات سفر مرکز استان در فرمانداری ساری، خواستار واگذاری پارک جنگلی سرما به شهرداری این شهر شد و اظهار داشت: با واگذاری این پارک، می‌توان درآمد پایداری برای شهرداری کیاسر ایجاد کرد.

 

وی، با بیان اینکه بخش چهاردانگه و شهر کیاسر از جاذبه‌های گردشگری بسیاری برخوردار است، گفت: همکاری دستگاه‌های مرتبط برای احیای جاذبه‌های منطقه برای ایجاد درآمد پایدار ضروری است.

 

شهردار کیاسر با اشاره به حضور چشمگیر مسافران در ایام نوروز در شهر کیاسر و بخش چهاردانگه، افزود: باید با همکاری ادارات مختلف فضای خوبی برای اسکان مسافران فراهم کنیم.

 

وی، به اقدامات اخیر شهرداری کیاسر اشاره کرد و گفت: بهسازی ورودی شهر کیاسر از مهم‌ترین اقدامات شهرداری این شهر بوده که هم‌اکنون با 30 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

 

انتظاری، به نصب بزرگ‌ترین پرچم ایران در شهر کیاسر اشاره کرد و گفت: در آینده نزدیک، مجتمع تجاری 100 واحدی در شهر کیاسر ساخته می‌شود.

 

وی، با بیان اینکه شهر کیاسر در مسیر ارتباطی چند استان کشور قرار دارد، افزود: سال گذشته در ایام نوروز مسافران و گردشگران بسیاری  از جاذبه‌های گردشگری منطقه دیدن کردند و در اماکن اقامتی بخش چهاردانگه و شهر کیاسر اقامت کردند.

 

3 نظرات
 1. علی کیاسری می گوید

  میشه یکی از اقا شهردار بپرسه مکانهای اقامتی کیاسر کجاست .گیر دادین به این پرچمه ولکنشم نیست این شهردار انگار برج میلاد ساخته.به جز سمنان تومسیر کدام استان دیگه قرار داره؟حرفایی میزنی انتظاری عزیز مارو چی فرض کردی.امیدوارم شهرداری کیاسر سکوی پرتابت نباشه .شما نظر تون چیه بچه محلا؟

 2. حسن می گوید

  کارخانه سیمان کیاسر باعث افتخار کیاسر و افتخار چهاردانگه هست همه باید حمایت کنند تا این کارخانه روز به روز پیشرفت و ترقی کند تنها امید کیاسر و چهاردانگه شرکت سیمان کیاسر است با تشکر

 3. موسوی می گوید

  شهردار محترم
  جناب آقای انتظاری
  هیچ شهرداری در عملکرد کاریش نمیاد بگه من بزرگترین پرچم کشور رو نصب کردم
  نصب بزرگترین پرچم باید در پایتخت کشور انجام بشه
  در ضمن اگر به دنبال یک کار بزرگ برای شهر کیاسر هستید اول سعی بشه شهر کیاسر در نقشه کشور دیده بشه
  شاید هم با این اقدام می خواهید کیاسر دیده بشه
  به هر حال هر اقدامی صورت می گیرد به فکر منافع مردم هم باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.