پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

عدم رسیدگی به ۹۱۵ مورد شکایت اتحادیه خبازان تنکابن/ نامشخص بودن درآمد ۲۰ ساله یک اتحادیه

0

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، اردشیر منصور کیایی صبح امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به مشکلاتی که در بخش توزیع آرد استان مازندران وجود دارد، اظهار کرد: مسؤولان استانی به گلایه‌ها و انتقادهای فعالان شهرستانی توجهی ندارند.

وی با اعلام اینکه بنده به عنوان خباز ۹۱۵ مورد شکایت به مسؤولان شهرستان، استان و حتی کشور ارائه کردم اما بازخوردی دریافت نکردم، گفت: مدارکی زیادی در ارتباط با تخلفات توزیع آرد در تنکابن در اختیار دارم اما هیچ توجه به گلایه‌ها و انتقادات ما نمی‌شود.

نائب رئیس اتحادیه خبازان شهرستان تنکابن با اعلام اینکه مسؤولان پاسخ دهند که درآمد ۲۰ سال شرکت تعاونی خبازان را در چه راهی خرج کرده‌اند، افزود:۱۴ سال بنده را از عضویت در شرکت تعاونی محروم کردند به صرف اینکه از متولیان امر درخواست کردم که شفافیت مالی داشته باشند.

نائب رئیس اتحادیه خبازان شهرستان تنکابن، بیان کرد: چرا مدیران استانی برنامه‌ای برای پایان دادن به مدیریت ۲۰ ساله مدیرعامل شرکت تعاونی خبازان تنکابن نداشته و اقدام خاصی برای تغییر مدیریتی انجام نمی‌دهند.

وی با اعلام اینکه به نمایندگی از ۹۰ خباز شهرستان تنکابن نسبت به وضعیت موجود گلایه داریم، گفت: شکایت‌های متعددی را مطرح کردیم تا به امروز هیچ اقدام خاصی برای ساماندهی وضعیت نامناسب در تنکابن انجام نشده است.

نائب رئیس اتحادیه خبازان تنکابن با اعلام اینکه در سال ۹۴ و در جلسه عمومی پرده از درآمد واقعی آرد شهرستان تنکابن برداشتم، گفت: حدود ۲۰ سال است که مدیرعامل در بحث حمل و نقل آرد تصمیم‌گیرنده است و سالانه بابت این موضوع ۲۷۰ میلیون تومان به جیب یک عده افراد خاص می‌رود، بارها این موضوع را مطرح کردیم اما هیچ اتفاقی که به نفع خبازان تنکابن رقم نخورد است.

 /۸۶۰۰۴/غ


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.