کد خبر:125863
پ
3495979.jpg

طرح های ترافیک دارای اولویت در مازندران اجرا شود

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان عصر پنجشنبه در جلسه کاهش تلفات تصادفات جاده‌ای با اشاره به اینکه مازندران در برخی فصول به دلیل حضور مسافران و گردشگران با افزایش چشمگیر ترددها روبروست، افزود: در سایه اتخاذ تدابیر مناسب و لازم می‌توان از بروز حوادث جاده‌ای و تلفات ناشی از آن پیشگیری کرد. حسین […]

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان عصر پنجشنبه در جلسه کاهش تلفات تصادفات جاده‌ای با اشاره به اینکه مازندران در برخی فصول به دلیل حضور مسافران و گردشگران با افزایش چشمگیر ترددها روبروست، افزود: در سایه اتخاذ تدابیر مناسب و لازم می‌توان از بروز حوادث جاده‌ای و تلفات ناشی از آن پیشگیری کرد.

حسین زادگان با اشاره به اینکه کمترین آمار تلفات انسانی در جاده‌ها نیز قابل قبول نیست، تاکید کرد: موضوع کاهش تلفات انسانی در جاده‌ها باید به یک عزم مستمر و فرهنگ عمومی تبدیل شود.

وی با بیان اینکه باید به آموزش‌های ترافیکی بیش از پیش توجه شود، یادآور شد: طرح‌های ترافیک دارای اولویت به منظور تسهیل در رفت و آمد مردم و کاهش تصادفات باید توسط شهرداری‌ها و دستگاه‌های متولی اجرا شود.

مقام عالی دولت در استان خاطرنشان کرد: در سال جهش برای انجام برنامه‌های مؤثر در بخش‌های مختلف، یک برنامه ویژه که در آن نقش دستگاه‌ها بدرستی مشخص شده باشد تهیه و اجرا شود.

استاندار مازندران تاکید کرد: کاهش تلفات جاده‌ای در استان یک تکلیف جدی و لازم الاجرا برای دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران است که باید با حساسیت دنبال شود و استانداری می‌بایست پیگیری‌ها و هماهنگی‌های لازم را در این راستا با جدیت انجام دهد و برنامه جامع کاهش تصادفات که در سال ۹۸ تصویب و به شهرستانها ابلاغ شده با جدیت هرچه تمام تر پیگیری و اجرایی گردد تا با انجام آن شاهد کاهش آمارتلفات ناشی از تصادفات باشیم.

کد خبر 4970014

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید