کد خبر:114672
پ
طرح-آبرسانی-به-۵۶-روستای-مازندران-افتتاح-شد.jpg

طرح آبرسانی به ۵۶ روستای مازندران افتتاح شد

 برای اجرای طرح های  آبرسانی به این روستاها حدود ۵۳۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبار شرکت آب و فاضلاب روستایی هزینه شد و افزون بر ۵۳ هزار نفر از روستاییان نیز از آب شرب بهداشتی و سالم بهره مند شدند. براساس آمار در حدود حضور هفت سال از دولت تدبیر و امید ۶۴۶ روستا […]

 برای اجرای طرح های  آبرسانی به این روستاها حدود ۵۳۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبار شرکت آب و فاضلاب روستایی هزینه شد و افزون بر ۵۳ هزار نفر از روستاییان نیز از آب شرب بهداشتی و سالم بهره مند شدند.

براساس آمار در حدود حضور هفت سال از دولت تدبیر و امید ۶۴۶ روستا در استان مازندران با جمعیت بیش ۴۹۰هزار نفر از آب شرب بهداشتی و سالم برخوردار شدند.

در دولت تدبیر و امید برای آبرسانی به این روستاها ۲ هزارو۶۶۳ میلیارد ریال اعتبار هزینه شد.

رضا اردکانیان وزیر نیرو صبح امروز به منظور  افتتاح و کلنگ زنی  ۲۰ پروژه حوزه صنعت آب و برق با اعتباری افزون بر ۹ هزار و ۳۰۰ میلیون ریال به استان مازندران سفر کرد.

 افتتاح طرح آبرسانی به شهر سرخرود همزمان با ۵۶ روستا، بهره برداری از طرح آبرسانی  به شهرستان های ساری و میاندرود از محل سد شهید رجایی، افتتاح پست برق ۴۰۰ کیلووات در قائمشهر و بهره برداری از ۲ سد لاستیکی از دیگر پروژه های افتتاحی در سفر وزیر نیرو به استان مازندران اعلام شده است.

همچنین در سفر وزیر نیرو به استان مازندران عملیات ساخت نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی محمودآباد نیز کلنگ زنی می شود.

رضا اردکانیان پس از کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر نیرو در کابینه دولت دوازدهم این سومین باری است که به استان مازندران سفر می کند که دو سفر وزیر به این خطه شمال کشور در سال جاری انجام شده است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید