کد خبر:133191
پ
3594495.jpg

ضرورت تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان از حوزه مدیریت در مازندران

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان ظهر چهارشنبه در جمع فرمانداران استان خواستار تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان در حوزه مدیریتی شد و از فرمانداران خواست تا جوانان و بانوان را به عنوان اولویت در انتصابات مدنظر داشته باشند. وی با بر لزوم بهره گیری از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد و سمن‌ها تاکید کرد […]

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان ظهر چهارشنبه در جمع فرمانداران استان خواستار تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان در حوزه مدیریتی شد و از فرمانداران خواست تا جوانان و بانوان را به عنوان اولویت در انتصابات مدنظر داشته باشند.

وی با بر لزوم بهره گیری از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد و سمن‌ها تاکید کرد و مشارکت اجتماعی را برای مبارزه با اعتیاد مهم دانست و گفت: سازمان‌های دانش آموزی ظرفیت مهم به شمار می‌روند وباید از ظرفیت آنان برای مبارزه با اعتیاد بهره گرفت.

وی افزایش قضای گلخانه‌ای را در شهرستان‌ها ضروری دانست و خواستار شناسایی ظرفیت‌های توسعه شهرستان‌ها شد و بر لزوم رفع موانع فراروی تاکید گرد و گفت: باید برای توسعه مناطق مختلف استان برنامه ریزی و هدفگذاری صورت گیرد.

استاندار مازندران با اظهار اینکه کمک‌های مومنانه را باید به سمت تهیه بسته‌های بهداشتی و ماسک سوق دهیم، افزود: همچنین باید مسائل اقتصادی امنیتی را در مدیریت کرونا مدنظر قرار دهیم.

استاندار مازندران کاهش سن مدیریتی و بهره گیری از جوانان و بانوان را در مدیریت‌ها لازم دانست.

کد خبر 5063696

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید