پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

ضرورت ایمن سازی و حذف نقاط حادثه خیز جاده ای در مازندران

0

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی رازجویان صبح دوشنبه در جلسه شورای ترافیک مازندران با تاکید بر اینکه ایمن‌سازی جاده‌های مازندران باید انجام شود، اظهار داشت: حذف نقاط حادثه‌خیز در جاده‌های مازندران موجب کاهش تلفات جانی می‌شود واداره‌کل راه و شهرسازی مازندران نسبت به کاهش تصادفات جاده‌ای، احساس مسئولیت بیشتر و پیگیری‌های جدی‌تری داشته و به تعهداتش عمل کند.

رازجویان با بیان اینکه مردم باید در جاده‌های استان احساس آرامش داشته باشند، تصریح کرد: کم‌کاری هیچ دستگاهی در بحث امنیت جان مردم، پذیرفتنی نیست و گزارش عملکرد آنها به وزارتخانه مربوطه ارائه خواهد شد.

وی تصریح کرد: کمربندی‌های استان باید به بهترین شکل و با امنیت و ایمنی مناسبی احداث شوند تا از هدررفت بیت‌المال جلوگیری به‌عمل آید.

رازجویان با بیان اینکه مازندران مقصد گردشگری بسیاری از هموطنان است، افزود: با توجه به حجم بالای تردد در جاده‌های مازندران، باید نسبت به حذف نقاط حادثه‌خیز و ایمن‌سازی جاده‌های استان اقدامات جدی‌تری از سوی دستگاه‌های مربوطه انجام شود.

معاون استاندار مازندران با تاکید بر اینکه شهرداران نسبت به رفع سد معبر و کاهش ترافیک در نقاط مختلف شهری اقدامات لازم را انجام دهند، اظهار داشت: احداث سرعت‌کاه در جاده‌های استان باید به شکل مهندسی‌شده و طبق ضوابط آئین‌نامه‌ای انجام شود.

رازجویان ادامه داد: فرمانداران نسبت به آشکارسازی نقاط حادثه‌خیز و رفع این نقاط با کمک مشاورین اقدام کنند.

کد خبر 5023375
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.