پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

شناسایی ۵ فرصت ویژه گردشگری در چهاردانگه ساری

بابایی کارنامی، نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس بر ضررت توجه به توسعه گردشگری چهاردانگه تاکید کرد و گفت: پنج فرصت گردشگری ویژه در این بخش شناسایی شده است.

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، علی بابایی کارنامی در گفتگو با بازار با بیان اینکه صنعت نوین‌ گردشگری امروز نیازمند قوانین جدید برای توسعه اقتصادی و ارزآوری است تصریح کرد: دولت تاکنون لایحه‌ای مبنی بر اصلاح قوانین این‌ حوزه به مجلس ارائه نداده است.

این نماینده مجلس با اشاره به وظایف نمایندگان در قانون گذاری خواستار ارائه مشکلات قانونی حوزه گردشگری در استان‌ مازندران که گردشگری از اولویت‌های مهم آن است جهت تحول در سیمای گردشگری استان شد و گفت: مجلس این آمادگی را دارد تا در این راستا گام‌های اصلاحی بردارد.

وی با نگاه مثبت به اقدامات اصلاحی میراث فرهنگی خواستار توجه ویژه به مناطق بالادست ساری که ظرفیت عظیمی در بخش های سه‌گانه میراثی، صنایع دستی و گردشگری دارد و همچنین ۵ فرصت گردشگری ویژه در بخش چهاردانگه شد و گفت: با تلاش برای رفع مشکلات زیرساختی در منطقه می‌توان از ظرفیت اقتصادی گردشگران داخلی و خارجی منطقه در توسعه منطقه گام برداشت.

نماینده مردم در مجلس همچنین به‌طور خاص بر بررسی مشکلات زیر ساختی منطقه گردشگری چشمه باداب سورت، دریاچه الندان، دریاچه چورت و حمایت از هنرمندان صنایع دستی روستای اورست و مالخواست چهاردانگه و احداث موزه کیاسر با تکیه بر داشته های سایت میراثی وستمین تاکید کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.