پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

شناسایی پیکر شهید میرزایی/ پایان چشم‌انتظاری ۳۸ ساله مادر شهید

0

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا امشب در دیدار با خانواده معظم شهید رمضانعلی میرزایی با اعلام خبر شناسایی پیکر مطهر این شهید والامقام از سال‌ها صبر و مجاهدت مادر گرانقدر و خانواده معززش قدردانی کرد.

 

سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا  با اعلام خبر شناسایی پیکر مطهر شهید میرزایی، اظهار کرد: امروز توفیق پیدا کردیم در بیت شهید رمضان‌علی میرزایی از شهدای هشت سال دفاع مقدس حضور پیدا کردیم.

وی افزود:  جای بسی سعادت است که در محضر مادر شهید حضور پیدا کردیم بعد از ۳۸ سال پیکر مطهر شهید در منطقه شرق دجله با پیگیری شبانه‌روزی،گروه تفحص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشف شد.

 

فرمانده سپاه کربلا بیان کرد: بعد از آزمایش DNA هویت شهید عزیز مشخص شد و امروز به محضر این خانواده رسیدیم تا بازگشت پیکر مطهر شهید عزیز را به محضر خانواده محترم شهید برسانیم.

 

مسلمی بیان کرد: انشاءالله برای چهارشنبه شب وداع این شهید در محل مرکز فرهنگی دفاع مقدس شهرستان ساری برگزار خواهد شد.

 

وی یادآور شد: پس از مراسم شب وداع، مراسم تشییع و خاک‌سپاری شهید در شهرستان سوادکوه خواهیم داشت‌.

به گزارش فارس، پیکر مطهر شهید رمضانعلی میرزایی بعد از ۳۸ سال شناسایی شد.

 

گفتنی است شهید رمضانعلی میرزایی اهل روستای پیرنعیم شهرستان سوادکوه بوده که در اسفندماه سال ۱۳۶۳ در منطقه جزیره مجنون (شرق دجله)، در عملیات بدر به فیض شهادت نائل آمد و حالا بعد از سال‌ها جاویدالاثر بودن پیکر مطهرش شناسایی، و چشم‌انتظاری‌های ۳۸ ساله مادر زینبی‌اش  به پایان رسیده است.

 /۸۶۰۳۴/ج/ی


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.