پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

شعار بین المللی مرگ بر آمریکا بهترین رمی شیطانی است

0

به گزارش خبرنگار فارس از مازندران، آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی صبح امروز در خطبه‌های عید قربان که در مصلای نماز جمعه این شهر برگزار شد  ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان و ضرورت پیروی از رب‌البیت اظهار کرد: در شرایطی که بیماری کرونا مانع از برگزاری مراسم حج شده است این فریضه را باید در رب‌البیت جستجو کرد.

 وی با تأکید بر اینکه باید در تمام لحظات زندگی، زیستن خدایی را مبنا و ملاک  قرار داد، گفت: در شرایطی که بیماری کرونا مانع رسیدن جسم به خانه کعبه شده  باید از راه درون قلبی و شناخت و درک این راه و پیمایش این مسیر با حضور قلب، شرایط وصال به رب‌البیت را رقم زد.

نماینده ولی فقیه در ساری با اشاره به ضرورت دفع و از بین بردن ابلیس صفتان قدرت طلب گفت: آمریکا بزرگترین نماد شیطانی است و شعار بین المللی مرگ بر آمریکا بهترین رمی شیطانی است.

محمدی‌لائینی همچنین به فراری از بیانات رهبری در خصوص ضرورت طرد شیاطین اشاره و  اظهار کرد: از آنجایی که رمی شیطان در مکه نیز با وجود شرایط فعلی مهیا نیست باید اقدام به طرد شیطان صفتان در هر شرایط کرد.

 وی خاطر نشان کرد:  طرد شیطان  در حال حاضر در منا ممکن نیست اما دفع و طرد شیاطین قدرت طلب در همه جا ممکن و میسر است و باید بر این اصل استوار بود.

نماینده ولی فقیه در مازندران بیان کرد: همچنین رهبری فرمودند باید شیاطین را در هر شرایطی از سر خویش راند این شیطان ممکن است در هیبت انسان ظاهر می‌شود.

 

 /۳۱۴۱/ج

 


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.