پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

سیدمحسن کریمی: از اروپا پیشنهاد دارم

پدیده فصل گذشته استقلال ادعا می کند چند پیشنهاد خاجی به دستش رسیده است و منتظر روشن شدن شرایطش است.

1

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، سیدمحسن کریمی به “ورزش سه” گفت که منصوریان مربی بزرگی است و به استفاده از جوان ها اعتقاد زیادی دارد.

 

 

 قرارداد دارم اما در انتظار ترانسفر شدن هستم

در حال حاضر با استقلال به مدت ۲ سال قرارداد دارم اما یکی، دو پیشنهاد خارجی اروپایی هم به دستم رسیده که در حال حاضر مدیربرنامه ام پیگیر آنهاست. باید منتظر باشم و ببینم چه پیش خواهد آمد و اینکه آیا باشگاه راضی به جدایی من و ترانسفر شدنم می شود یا نه.

 

مصدومیت من را از رقابت ها دور کرد

در بازی مقابل استقلال خوزستان مصدوم شدم، بعد از آن یکی، دو هفته ای در حال درمان مصدومیتم بودم که متاسفانه به دربی نرسیدم اگرچه خیلی دوست داشتم در این بازی حضور می داشتم و برای من جوان صددرصد دربی بازی مهمی است اما خب مصدومیتم اجازه نداد در این مسابقه حاضر شوم، قسمت اینطور شد و کار خدا بود. تا پایان فصل این مصدومیت با من همراه بود که نشد به تیم در شرایط حساس کمک کنم.

 

از تیم ملی دور شدم اما دوباره بازمی گردم

قبل از مصدومیتم آقای کی روش بازی ام را دیدند و به تیم ملی بزرگسال هم دعوت شدم اما خب بازیکنی که مصدوم است باید خودش را به سطحی که قبلا بوده برساند. تمام تلاشم را برای فصل جدید خواهم کرد تا مصدومیتم برطرف شود و خودم را برای دعوت در اردوی بعدی تیم ملی آماده می کنم. کی روش سرمربی است که تمام بازیکنان از جمله جوان را می بیند و خدا را شکر من را هم دید و دعوت کرد ولی همانطور که گفتم مصدومیت گریبانگیرم شد تا در اردو حضور نداشته باشم.

 

منصوریان مربی بزرگی است

به آقای منصوریان بابت حضورشان در استقلال تبریک می گویم. ایشان سرمربی بزرگی هستند و اینکه گفته می شود تفکراتش جوانگرایی است، کاملا درست است. کلا دیدگاه شان از نظر فنی کسب رتبه و مقام بالا در جدول است، ایشان معتقدند باید هدفمند جلو رفت.

 

از سرمربیگری منصوریان خبر نداشتیم

خیلی ها قبل از بازی فینال جام حذفی می گفتند که آقای منصوریان قرار است به تیم بپیوندند ولی به شخصه چیزی نه شنیده بودم و نه باشگاه چیزی به ما گفته بود. ما تا روزی که آقای منصوریان به عنوان سرمربی انتخاب شدند هیچ اطلاعی نداشتیم اگرچه مصدوم بودم و زیاد در کنار تیم نبودم. البته همیشه پشت تیم های استقلال و پرسپولیس حرف و حدیث در این خصوص زیاد است، دیگر هر چه بوده تمام شده و آقای منصوریان سرمربی استقلال شدند و نباید درباره گذشته و حواشی آن صحبت کرد.

 

رمضانی مقصر قهرمان نشدن استقلال نیست

شرایط بازی فینال برای هر دو تیم خوب نبود، ۱۲۰ دقیقه سخت را پشت سر گذاشتیم، بازی به پنالتی کشیده شد و در نهایت بخت با ما یار نبود و این ذوب آهن بود که شانس صعود را پیدا کرد. اگرچه ما باید سعی می کردیم گل پیروزی بخش را به ثمر برسانیم تا بازی به پنالتی نمی کشید. در بازی حذفی بخت با ما یار نبود و یک تیم باید حذف می شد که این موضوع طبیعی است. گل شدن پنالتی ۵۰ ـ ۵۰ است و اینکه بیایم تقصیر را به گردن یک بازیکن بیندازیم درست نیست. بالاخره یک نفر توپ را گل می کند ویک نفر گل نمی کند این شرایط طبیعی است.

 

با وجود صدرنشینی انتقاد می شدیم

استقلال تحت فشار بود، ما حتی زمانی که صدرجدول بودیم هواداران از ما انتقاد می کردند. خب مسلما تیمی که از بیرون به آن فشار وارد شود به مشکل برخواهد خورد و همه چیز دست به دست داد تا نتیجه دلخواه مان را کسب نکنیم ولی با همه این اوصاف باز هم خدا را شکر که رتبه سومی و صعود به لیگ قهرمانان را کسب کردیم. ما با وجود تمام مشکلات خودمان را به فینال حذفی رساندیم پس اینکه می گویند استقلال خوب کار نکرده، به حق نیست. ما تا هفته بیست و دوم صدرنشین جدول بودیم و برای کسب قهرمانی جنگیدیم. متاسفانه نتوانستیم جایگاهمان را پس بگیریم و قهرمان شویم. در دو بازی پایانی تمرکز بچه ها کمتر شده بود، رقابت نزدیک تیم ها در هفته آخر بازی ها را سخت و فکر بازیکنان را درگیر کرده بود.

 

شرایط خوب باشد می توانیم به رتبه های بالای آسیایی برسیم

باید نتیجه ای کسب می کردیم که در پلی آف قهرمانان آسیا نباشیم و به طور مستقیم مقابل رقیبان آسیایی مان حاضر شویم ولی خب قسمت این بود که ما در رتبه سوم جدول قرار بگیریم، باید بتوانیم از سد حریف آسیایی مان در پلی آف گذر کنیم. تمام اینها منوط بر این است که تیم خوب بسته شود، هواداران از تیم حمایت کنند و شرایط خوبی در باشگاه ایجاد شود. شرایط مهیا باشد مطمئنا باشید به ۴ تیم اول آسیایی هم نزدیک خواهیم شد.

 

استقلال و پرسپولیس همیشه حاشیه دارند

استقلال و پرسپولیس کلا همیشه حاشیه دارند، تیم هایی که هواداران بیشتری دارند به طبع حواشی زیادی هم خواهند داشت. در ادامه هم تمام این اتفاقات روی هر دو تیم تاثیرگذار است  و ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند.

 

 

1 نظر
  1. ناصر سعیدی می گوید

    به امید پیشرفت و رسیدن به باشگاه های بزرگ اروپایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.