پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

سیدحسین ساداتی بالادهی در اردوی تیم ملی کشتی ساحلی

0
اختصاصی چهاردانگه نیوز: سیدحسین ساداتی بالادهی به اردوی تیم ملی کشتی ساحلی جوانان ایران دعوت شد. وی در تماس با یکی از مدیران پایگاه خبری چهاردانگه ساری، ضمن اعلام این خبر افزود: پس از پشت سرگذاشتن اردوی چند روزه انتخابی تیم ملی، در وزن 60 کیلوگرم به همراه حسین عباسپور کشتی گیر ساروی (در وزن 80 کیلوگرم) به اردوی تیم ملی کشتی ساحلی اعزامی به مسابقات جهانی ترکیه دعوت شدیم و از 10 مهر 1396 در اردوی تیم ملی در تهران به سر می بریم.
آقای ساداتی همچنین گفت: رقابت های جهانی کشتی ساحلی روزهای ۲۱ تا ۲۳ مهرماه در شهر دالیان کشور ترکیه برگزار می شود و اردوی تیم های ملی کشتی ساحلی برای حضور در این رقابتها، روزهای ۱۰ تا ۲۰ مهرماه در محل خانه کشتی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

آقای ساداتی متولد 1376 روستای بالاده (بخش چهاردانگه ساری) و قهرمان چند دوره کشتی ساحلی مازندران، دارنده مدال برنز المپیاد ورزشی دانشجویان کشور در سال 1395، دارنده مدال برنز انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی در سال 1395، دارنده مدال طلای جایزه بزرگ کشتی ساحلی کشور در سال 1395، دارنده مدال نقره وزن 60 کیلوگرم مسابقات انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی ترکیه و آمریکا در سال 1396 می باشد.

هم چنین از وی و 13 قهرمان ملی بالاده در دیگر رشته های ورزشی در دومین جشنواره هَلی تِرشی بالاده (که در تاریخ 20 مرداد 1396 در این روستا برگزار شده بود) تجلیل شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.