کد خبر:104115
پ
سومین-دوره-توانمندسازی-مربیان-قرآنی-در-رامسر-آغاز-شد.jpg

سومین دوره توانمندسازی مربیان قرآنی در رامسر آغاز شد

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش ساعتی قبل برای شرکت در این دوره که یکهزار و ۲۰۰ کارشناس و مربی قرآنی از سراسر کشور حضور دارند، وارد مازندران شد. فعالیت‌های دو سال آینده حوزه قرآن، عترت و نماز، حفظ جزء سی‌ام قرآن، توجه به امر نماز و اجلاس بیست و هشتم نماز که امسال […]

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش ساعتی قبل برای شرکت در این دوره که یکهزار و ۲۰۰ کارشناس و مربی قرآنی از سراسر کشور حضور دارند، وارد مازندران شد.

فعالیت‌های دو سال آینده حوزه قرآن، عترت و نماز، حفظ جزء سی‌ام قرآن، توجه به امر نماز و اجلاس بیست و هشتم نماز که امسال ویژه نماز مدارس است و همچنین بحث‌های پیرامون امام شناسی و به صورت ویژه وقف مشارکتی از جمله مواردی است که طی این گردهمایی سه روزه بررسی و تبیین می شود.

قرار است علاوه بر وزیر آموزش و پرورش و معاونانش ، حجت‌الاسلام محسن قرائتی و تعدادی از مسئولان قرآنی کشور از سازمان اوقاف و امور خیریه، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای توسعه فرهنگ قرآنی و اساتید قرآنی در این دوره سخنرانی کنند.

حاجی میرزایی در سفر یک روزه خود به استان مازندران بعد از شرکت در این همایش، در جلسه روسای مناطق و شهرستان های مازندران در رامسر نیز شرکت خواهد کرد.

/۱۲۹۵/ ۱۶۰۲/۱۶۵۴

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194