پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

سلاجقه: جذب ۵۵۰ نیروی جدید در سازمان حفاظت محیط زیست

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در دومین روز سفر هیات دولت به مازندران، ضمن اشاره به اینکه سال گذشته ۱۰۰۰ نفر جذب سازمان محیط زیست شدند، گفت: برای سال جاری ۵۵۰ نیروی جدید در این سازمان جذب خواهند شد.

علی سلاجقه که رئیس جمهور را در دور دوم سفر استانی به مازندران همراهی می‌کند، روز جمعه و در دومین روز سفر، در جمع فعالان زیست محیطی غرب مازندران در نوشهر اظهار کرد: کمبود نیروی انسانی در محیط زیست یکی از چالش های پیش روی مجموعه بوده که دولت برای جبران آن مصمم است.

سلاجقه از اضافه شدن ۱۲۰۰ دستگاه موتورسیکلت و ۱۰۰ دستگاه خودرو به ناوگان خودرویی سازمان محیط زیست طی یکسال گذشته در شهرهای مختلف کشور خبر داد و با بیان این که بدون تردید در حال حاضر همۀ ۸۵ میلیون ایرانی دغدغه محیط زیست دارند، خاطرنشان کرد: حساسیت های مردمی در حوزه محیط زیست، ظرفیتی خوب و غیرقابل برگشت است.

وی موضوع پسماند را یکی از جدی‌ترین مشکل استان‌های شمالی برشمرد و تصریح کرد: جانمایی مناسب برای حل این مشکل در این خطه دشوار است.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست خواستار توجه ویژه همه آحاد جامعه به موضوع تفکیک زباله شد و با بیان اینکه تفکیک زباله در استان‌های شمالی باید به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد، ادامه داد: ضروری است همه سمن‌ها و فعالان زیست محیطی برای فرهنگ‌سازی در این بخش کمک کار باشند.

 

لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.