پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

سفیر یمن: مردم ایران به خوبی انقلاب اسلامی‌شان را حفظ کرده‌اند

0

به گزارش خبرگزاری فارس از رامسر، محمد الدیلمی، سفیر انصارالله یمن در ایران ضمن حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲، اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی در واقع شعار اصلی پیامبری است،برادران و خواهران مجاهد من خداوند می‌فرماید ایام الله را به یاد بیاورید، این ایامی که در آن قرار داریم حقیقتا “ایام‌ الله” است روزی که مستضعفان بر مستکبرین پیروز شدند در واقع اسلام بر قلب کافر پیروز شد.

وی افزود: در واقع امام خمینی (ره) پیروزی بر غرب را بر ما مسلط کرد، همانطوری که مشاهده می‌کنید قلب کافر مضمحل شده است ما در قیام حکمت و علم هستیم، ما در بهشت انقلاب هستیم ما آمدیم تا در انقلاب اسلامی مشارکت کنیم، برای اینکه ارتباط بین ما و شما برقرار شود.

محمد الدیلمی با بیان اینکه یمن با کشور ایران رابطه‌ای خوب و برادرانه دارد، تصریح کرد: از قبل و بعد از اسلام این رابطه برقرار بود به‌خصوص در شمال ایران در قسمت طبرستان و دیلمان، خدا را شکر در یک منطقه بسیار زیبا و خوب قرار داریم. 

سفیر یمن خاطرنشان کرد: همانطوری که مشاهده می‌کنید نعمت در شمال ایران قابل مشاهده است، اینجا منطقه اسلام‌خیز و انقلابی است و در نهایت اخوت و برادرانه زندگی می‌کنند و در مقابل صهیونیست و آمریکا مقاومت می‌کنند ما خوشحالیم در این روز در خدمت شما هستیم.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی عزت را برای ایران آورد و نمونه خیلی خوبی برای سایر مسلمانان است و مردم این انقلاب را به خوبی حفظ کردند.

پایان پیام/۸۶۰۴۸/م/ض


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.