پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

ساری میزبان مسابقات کشوری قرآن کریم می شود

0

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی صبح یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران از آغاز چهل و سومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم با حضور نمایندگان مازندران خبر داد و اظهار کرد: این دوره از مسابقات به‌علت شیوع ویروس کرونا در مراکز استان‌های کشور و در مازندران نیز در شهرستان ساری برگزار می‌شود.

وی افزود: بخش برادران این دوره از مسابقات با همکاری صدا و سیمای مازندران در یکی از استودیوهای این مرکز ضبط و برای داوری به استان تهران ارسال می‌شود که سپس در شبکه قرآن پخش خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: بخش خواهران این دوره از مسابقات ۲۱ آبان‌ماه به صورت ویدئوکنفرانس در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار و قرائت‌ها توسط داوران مستقر در تهران داوری خواهد شد.

حیدری با اشاره به حضور ۸ شرکت‌کننده و یک گروه تواشیح مازندرانی در بخش برادران این دوره از مسابقات تصریح کرد: در بخش برادران در رشته حفظ کل محمدرضا رضایی، امیرحسین زرگری، در رشته حفظ ٢٠جزء حسین همایون، در رشته ترتیل مجتبی آقاجان‌زاده، در رشته قرائت تحقیق سیدمحمد طاهایی در رشته اذان سیدمحمد هاشمی، مجتبی کریمی، در رشته دعاخوانی مهدی تاجور و در تواشیح‌خوانی گروه تواشیح اسرا ساری حضور دارند.

وی با اشاره به حضور ۸ بانوی مازندرانی در چهل و سومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم، افزود: در رشته حفظ کل زهرا سلطان‌پور، افسانه خانجانی، فاطمه نظری، محدثه یوسفی در رشته حفظ ٢٠جزء فائزه زنده‌دل، در رشته ترتیل راضیه رحیمی، در رشته قرائت تحقیق زهرا پورطهماسب و در رشته دعاخوانی سیده خدیجه حسینی حضور دارند.

کد خبر 5066131
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.