پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

ساری صاحب تله‌کابین‌ می‌شود

1

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، محمد دامادی در گفت‌وگو با فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: مجتمع تفریحی سد سلیمان‌تنگه که یکی از ظرفیت‌های ارزشمند گردشگری مازندران و ساری است که قرار است به‌زودی به قطب گردشگری تبدیل شود.

وی افزود: جلسه‌ای در محل احداث تله‌کابین ساری واقع در سد سلیمان‌تنگه به همراه سرمایه‌گذار طرح و مسؤولان مرتبط برگزار شد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه منطقه با امکانات مخابراتی باید تجهیز شود، خاطرنشان کرد: اگر به اقتصاد محور بودن روستاها معتقد هستیم باید زیرساخت‌ها را نیز فراهم کنیم، چرا که مخابرات و اینترنت جزء ملزومات پیشرفت در تمام زمینه‌ها به‌ویژه گردشگری است و ضرورت تقویت اینترنت در دو منطقه چهاردانگه و دودانگه نیز احساس می‌شود.

این مسؤول با بیان اینکه به‌زودی جلسه‌ای با تمام دستگاه‌های درگیر با این پروژه برگزار خواهد شد، تصریح کرد: برای حمایت از اجرای تله‌‌کابین سد سلیمان‌تنگه از هیچ حمایت و کمکی فروگذار نخواهم کرد و تمام قد برای فراهم سازی بستر سرمایه‌گذاری در این طرح توریستی و هر طرحی که به اقتصاد منطقه و شهرستان ساری کمک کند ایستاده‌ام.

دامادی به زمختی و خشن بودن ساخت‌وسازهای قبلی در محل و عدم انطباق آنها با محیط اشاره کرد و بیان کرد: از این پس طراحی باید با طبیعت همگن باشد و اصول طراحی در آن رعایت شود.

وی در پایان گفت: در طرح جدید پیشنهادی برای سد سلیمان‌تنگه که در جنوب شهرستان ساری واقع شده ، رستوران تمام شیشه‌ای در تاج سد و مشرف به دریاچه، همچنین شهربازی کودکان، کلبه جنگلی، رستوران و آلاچیق‌هایی در کنار آب در نظر گرفته شده است.

 

 

1 نظر
  1. فرهادی کیاسری می گوید

    با سلام و خدا قوت
    ساری صاحب تله‌کابین‌ می‌شود… بشود چه خوب اما بهتر نیست به جای این فکری عملی و جدی برای زباله های ساری کنن؟!!!!!!! مدتیه گریبان مردمی را گرفته که اصلا در تولیدش نقشی ندارند.
    واقعا با چه رویی این خبر هارو میدن وقتی هنوز معضلی به این بزرگی تفکیک و بازیافت پسماندها در استان و ساری حل نشده است؟؟؟!!!!! یا پروژه جاده ساری- تاکام هنوز شروع نشده به بن بست خورده. تا کی باید مناطق چهاردانگه و دودانگه محروم بمانند به خاطر جاده؟؟؟؟!!!! مسئولان عزیز لطفا پاسخگو باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.