پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

ساری| تقویت اقتصاد درون‌زا راه علاج معضلات اقتصادی کشور است

0

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های امروز نماز جمعه در مصلای جمعه ساری با دعوت مومنان به تقوای الهی اظهار داشت: باید از فیوضات و برکات لحظه به لحظه ماه ضیافت الله بهره کافی و وافی ببریم.

وی افزود: اصلاح تحول جوامع از سوی پیامبران و امامان الهی امری پسندیده بوده که از سوی پروردگار عالم ایجاد شده که سختی‌هایی نیز در تحقق این مهم برای پیامبران و رهبران الهی صورت گرفته است.

امام جمعه ساری با اشاره به اینکه حفظ دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی ایران وظیفه هر انسان مومن ایرانی است، تصریح کرد: معمار کبیر انقلاب و در عصر کنونی رهبری عظیم الشان جهان اسلام با درایت هوشمندانه شان در برابر توطئه‌های استکباری یکی پس از دیگری موفق و سربلند بیرون آمده اند.

طبرسی با تبریک گرامی‌داشت روز مقاومت و پیروزی، افزود: سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان به عنوان طلیعه پیروزی‌ها و فتوحات مردان مرد در عرصه کارزار با حزب نامیمون بعث به سرکردگی آمریکای جنایتکار بوده است.

وی با تاکید بر درس آموزی از حماسه‌های بزرگ انقلاب و دفاغ مقدس، تصریح کرد: فتح خرمشهر فتح حماسه‌های بزرگ و فتوحات رزمندگان غیور دفاع مقدس بوده است که باید پاس داشته شود.

امام جمعه ساری با تبیین خدمت مزدورانه شاهان و سلاطین ایران در قبل انقلاب به کشورهای استکباری، گفت: ملت ایران امروز با تکیه بر عقاید الهی و ولایت مطلقه فقیه، توطئه‌های استکباری را نقش برآب کرده و بر اقتدار ایران و ایرانی خواهند افزود.

طبرسی با اشاره به نامگذاری سال 97 از سوی مقام معظم رهبری به حمایت از کالای ایرانی، تصریح کرد: تحقق این شعار معظم له از طریق اتکا به نیروی داخلی، تولیدات درون گرا و حمایت از تولیدکننده واقعی صورت می‌گیرد تا سبب زایش و رشد و نمو غیراصولی محصولات خارجی و واردکننده قاچاقچی به کشور نشود.

وی با بیان اینکه باید کیفیت کالاهای تولید داخل به اندازه‌ای ارتقا یابد که مردم رغبت خرید کالای خارجی را به خود ندهند، تصریح کرد: اکنون در برهه‌ای که دشمن با جنگ اقتصادی علیه ایران می‌خواهد این کشور را از پای درآورد باید با حمایت مقام معظم رهبری، اقتصاد درون‌زا را در کشور تقویت کنیم تا بر مشکلات فائق آییم.

 /ح

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.