پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

ساری| بانک اطلاعات واحدهای تولیدی استان مازندران تدوین شد

0

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری،سید مصطفی موسوی امروز در جلسه ستاد تسهیل رفع موانع تولید  در واحد تولیدی چاچ در شهرک صنعتی کیاسر اظهار داشت: این شهرک صنعتی دارای 48 هکتار وسعت بوده که 32 واحد به بهره‌برداری رسیده است.

وی افزود: واحدهایی که در تملک بانک قرار گرفتند با همکاری و تعامل بانک نسبت به واگذاری آن به سرمایه‌گذار جدید اقدام خواهد شد و ماندن در این شرایط  به نفع بانک بوده و برای صنعت، تولید و شهرک‌های صنعتی استان مطلوب نیست.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با بیان اینکه در حوزه زیرساخت شهرک صنعتی کیاسر اقدامات مؤثری صورت گرفته  است، ادامه داد: میزان آب تأمین شده 15 لیتر بر ثانیه، برق 12 مگاوات، مخابرات، منبع زمینی هزار مترمکعبی، شبکه فاضلاب و آسفالت معابر داخلی انجام شده است.

وی با اشاره به ساخت و ساز 20  واحد تولیدی در این شهرک صنعتی، افزود: اطلاعات همه واحدهای تولیدی در استان احصا شده و برای برنامه‌ریزی در جهت کمک به این‌گونه واحدها، در اختیار مسئولان قرار گرفته است.

موسوی بیان داشت: 16 واحد تولیدی این شهرک در رهن بانک قرار گرفتند که تاکنون هشت واحد به تملک بانک در آمده است.

وی مهم‌ترین برنامه این شرکت در سال 97 برای شهرک صنعتی کیاسر را گازرسانی دانست و خاطرنشان کرد: هم اکنون دو  پروژه هدایت آبهای سطحی و ایستگاه تقلیل فشار گاز شهرک صنعتی با اعتبار 3900 میلیون ریال در حال اجرا است.

موسوی تأکید کرد: اسناد ثبتی و تفکیکی شهرک صنعتی کیاسر اخذ شده و واحدهای تولیدی می‌توانند از مزایای سند در دریافت تسهیلات بهره‌مند شوند.

 /ح

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.