کد خبر:106706
پ
سارق-خودرو-در-آمل-گرفتار-قانون-شد.jpg

سارق خودرو در آمل گرفتار قانون شد

ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری سارق خودرو و لوازم داخلی آن در شهرستان آمل خبر داد. به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سیدمحمود میرفیضی در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و اموال داخل آن در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آن […]

ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری سارق خودرو و لوازم داخلی آن در شهرستان آمل خبر داد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سیدمحمود میرفیضی در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و اموال داخل آن در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آن فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی آمل متهم را شناسایی و پس از هماهنگی های قضائی وی را در عملیاتی ضربتی حین تردد در یکی از محورهای شهر با یک خودرو سرقتی دستگیر کردند .

فرمانده انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده به 44 فقره سرقت شامل سرقت 36 فقره خودرو و 8 فقره سرقت اموال و قطعات داخلی آن اقرار کرد .

میرفیضی از کشف خودروهای سرقتی و تحویل به مال باختگان خبر داد و گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و تحقیقات پلیسی در این زمینه ادامه دارد .

وی به شهروندان و مالکان خودروها توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی و قراردادن اشیاء قیمتی در داخل خودرو از پارک آن در مکان‌های فاقد روشنایی مناسب و خلوت خودداری کنند و در صورت هرگونه مورد مشکوک مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194