پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

سارقان بانک ملی شهرستان تنکابن دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری اعضای باند سرقت از بانک ملی شهرستان” تنکابن” و کشف ۲ میلیارد ریال وجه سرقتی خبر داد.

0

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، سردار”سید محمود میرفیضی” در گفت وگو با پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر افزود: در پی وقوع سرقت از بانک ملی شعبه مرکزی شهرستان تنکابن، در ۱۱ تیرماه سال جاری و سرقت بیش از ۲ میلیارد ریال وجه نقد، موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان و فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد:ماموران پلیس آگاهی با حضور در صحنه جرم و بررسی های اولیه دریافتند،سارقان شب قبل پس از تخریب دیوار پشت بانک و نفوذ به داخل آن اقدام به دستبرد زدند و متواری شدند.

 

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیس برای شناسایی و دستگیری سارقان ، از اقدامات فنی و شگردهای خاص پلیس در این ارتباط خبر داد و افزود:کارآگاهان پلیس آگاهی استان پس از یک هفته کار و تلاش شبانه روزی، یکی از سارقان بانک را در یکی از شهرستان های مرزی کشور شناسایی کردند.

 

سردار میرفیضی از عملیات ضربتی پلیس برای دستگیری متهم به سرقت خبر داد و افزود:با دستگیری این فرد و کشف بیش از ۵۰۰ میلیون ریال وجه نقد سرقتی، دو همدست دیگر متهم نیز شناسایی و در دو مرحله عملیات جداگانه در یکی از شهرستان های شرق استان و یکی از استان های همجوار دستگیر شدند.

 

فرمانده انتظامی مازندران از کشف بیش از یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال وجه نقد سرقتی از این دو متهم خبر داد و افزود: در مجموع بیش از ۲ میلیارد ریال وجه سرقتی از سارقان کشف شد؛متهمان پس از اقرار به بزه انتسابی و بازسازی صحنه جرم با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.