کد خبر:135812
پ
ساخت ۴۰ خانه محروم در دهه فجر محمودآباد

ساخت ۴۰ خانه محروم در دهه فجر محمودآباد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، اسماعیل ابراهیم‌نژاد فرمانده بسیج ناحیه محمودآباد در جلسه ستاد گرامیداشت چهل و سومین بهار انقلاب که در سالن فرمانداری محمودآباد برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره اماو شهدا با اشاره به اینکه باید برنامه‌ها طبق بیانیه گام دوم انقلاب برنامه ریزی شود، گفت: دهه فجر، دهه خدمت‌رسانی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، اسماعیل ابراهیم‌نژاد فرمانده بسیج ناحیه محمودآباد در جلسه ستاد گرامیداشت چهل و سومین بهار انقلاب که در سالن فرمانداری محمودآباد برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره اماو شهدا با اشاره به اینکه باید برنامه‌ها طبق بیانیه گام دوم انقلاب برنامه ریزی شود، گفت: دهه فجر، دهه خدمت‌رسانی به مردم است.

وی در ادامه با اشاره به برنامه‌های دهه فجر افزود: برگزاری یادواره شهدا، مراسم رژه خودرویی، پویش نذر خون و مسابقه کتابخوانی از جمله برنامه‌ها است.

فرمانده بسیج محمودآباد به اجرای طرح شهید سلیمانی با مشارکت شبکه بهداشت شهرستان هم اشاره و  اضافه کرد: با همکاری کمیته امداد، امسال ۴۰ خانه مددجویی توسط بسیج سازندگی ساخته و تحویل می‌شود. 

وی در پایان به ترویج مکتب انقلاب تاکید و خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط کرونایی،برنامه‌های  ایام‌الله دهه فجر در فضای مجازی برای نسل جوان ارائه خواهد شد.

 /۸۶۰۴۱/جلینک منبع اصلی مطلب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194