پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

زیرساخت های ورزشی در کیاسر تکمیل نیست

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تاکید بر تاسیس نمایندگی اداره ورزش و جوانان در کیاسر، گفت: اکنون زیرساخت های ورزشی در کیاسر تکمیل نیست.

1

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از خبرگزاری تسنیم، حبیب حسین زادگان روز گذشته ( 16 شهریور 1393 ) در دیدار شهردار کیاسر اظهار کرد: حمایت‌های لازم برای تقویت ورزش در شهر کیاسر انجام می‌شود تا بدین وسیله زمینه‌ سلامت روح و جسم ساکنان این منطقه فراهم شود.

 

وی افزود: با افزایش روزافزون جمعیت این شهر، احداث زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی در شهر کیاسر ضروری است.

 

خلیل انتظاری، شهردار کیاسر نیز، خواستار فراهم کردن شرایط لازم برای راه اندازی نمایندگی ورزش و جوانان در شهر کیاسر شد.

 

وی، با بیان اینکه برای ایجاد نمایندگی ورزش و جوانان شاخص‌هایی لازم بوده که باید ایجاد شود، افزود: ورزشکاران سازمان‌یافته به تفکیک زن و مرد، تنوع رشته‌های ورزشی، وجود ساختمان اداری و همکاری مسئولان شهری برای تامین هزینه‌های آن از شاخص‌های موردنظر برای ایجاد نمایندگی اداره ورزش و جوانان است.

 

شهردار کیاسر با بیان اینکه شرایط ورزشی لازم برای ایجاد نمایندگی اداره ورزش و جوانان در شهر وجود دارد، تصریح کرد: امیدواریم با ایجاد نمایندگی اداره ورزش و جوانان شاهد تحول در ورزش شهر کیاسر باشیم.

 

وی با بیان اینکه مدیرکل جدید ورزش و جوانان مازندران می تواند مشکلات ورزش استان را برطرف کند، افزود: با توجه به تجربیات که وی در عرصه های ورزشی در کارنامه خود دارد می تواند موجبات رشد و تحول ورزش مازندران را فراهم سازد.

 

انتظاری، ایجاد فضاهای ورزشی و فرهنگی را از نیازهای شهر کیاسر دانست و گفت: هم‌اکنون مردم این منطقه به صورت خودجوش پیاده‌روی و برنامه‌های ورزشی را انجام می‌دهند اما برای افزایش حضور مردم در فعالیت‌های ورزشی باید تا نماینده‌ای از ورزش و جوانان در این شهر حضور داشته باشد.

 

1 نظر
  1. مبین می گوید

    پس کی این اداره ورزش میاد کیاسر ؟ آخه از اون موقعی که همایش پیاده روی خانوادگی انجام شده بود گفتند اداره ورزش قراره بیاد ! ما توی زمینه ورزش تو کیاسر به خصوص در بخش فوتسال خیلی استعداد داریم که با نبود اداره ورزش این نوجوانان و جوانان و حتی بزرگسالان نمیتونن در هیچ مسابقاتی شرکت کنند ؟ خواهشا پیگیر باشید .
    ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.