کد خبر:104905
پ
رگبار-پراکنده-طی-چند-روز-آینده-در-مازندران.jpg

رگبار پراکنده طی چند روز آینده در مازندران

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران از رگبار و ورزش باد طی چند روز آینده در این استان خبر داد. احمد اسدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیـش‌یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی مازندران امروز ‏شنبه(اربعین حسینی) ۲۷ مهر، صاف تا قسمتی ابری از اواخر روز با افزایش […]

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران از رگبار و ورزش باد طی چند روز آینده در این استان خبر داد.

احمد اسدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیـش‌یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی مازندران امروز ‏شنبه(اربعین حسینی) ۲۷ مهر، صاف تا قسمتی ابری از اواخر روز با افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.

وی تصریح کرد: فردا یکشنبه ۲۸ مهر نیز آسمان استان نیمه ابری، در بعدازظهر و شب با افزایش ابر، بویژه در غرب مازندران با  رگبار پراکنده و  وزش باد خواهد بود.

معاون توسعه وپیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران خاطرنشان کرد: در روز دوشنبه ۲۹ مهر آسمان استان ابری گاهی همراه با بارندگی، وزش باد و کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

اسدی ادامه داد: در سه‌شنبه ۳۰ مهر نیز وضعیت جوی در مازندران نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد و از شب با کاهش ابر همراه خواهد بود.

وی گفت: از روز چهارشنبه تا جمعه هفته جاری آسمان استان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما است و همچنین تغییرات احتمالی در بولتن پیش‌بینی روزهای آینده لحاظ خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194