کد خبر:131132
پ
۳۵۲۵۴۲۲.jpg

روزگار پساکرونایی خوبی برای گردشگری در انتظار است

به گزارش خبرنگار مهر، سیف الله فرزانه عصر یکشنبه در حاشیه اجرای طرح‌های گردشگری به مناسبت هفته گردشگری با بیان اینکه جریان گردشگری پویا و همیشگی است، افزود: قطعاً با رعایت پروتکل‌ها و هوشمندی، روزگار پساکرونایی خوبی در انتظار این بخش خواهد بود. وی با اظهار اینکه ۱۶ اقامتگاه بومگردی هفته گردشگری در استان افزوده […]

به گزارش خبرنگار مهر، سیف الله فرزانه عصر یکشنبه در حاشیه اجرای طرح‌های گردشگری به مناسبت هفته گردشگری با بیان اینکه جریان گردشگری پویا و همیشگی است، افزود: قطعاً با رعایت پروتکل‌ها و هوشمندی، روزگار پساکرونایی خوبی در انتظار این بخش خواهد بود.

وی با اظهار اینکه ۱۶ اقامتگاه بومگردی هفته گردشگری در استان افزوده می‌شود، از افتتاح یک واحد بومگردی با سرمایه گذاری ۳.۵ میلیارد تومانی در شهرستان قائمشهر خبر داد وگفت: این طرح برای هشت نفر شغل ایجاد کرده است.

فرزانه وسعت زمین طرح بومگردی قائمشهر را ۱۶ هزار مترمربع بیان کرد و گفت: افتتاح هتل و واحد پذیرایی بین راهی از دیگر طرح‌های قابل افتتاح در هفته گردشگری در استان به شمار می‌رود.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران به‌روزهای سخت کرونایی و مشکلات پیچیده اقتصادی برای تمام مشاغل و صنایع، به‌خصوص گردشگری، اشاره کرد و گفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توان این دوران را سپری کرد.

کد خبر ۵۰۳۴۳۸۹

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید