کد خبر:132797
پ
3588506.jpg

رفع تصرف ۴ هکتار از پناهگاه حیات وحش و حفاظت شده مازندران

به گزارش خبرنگار مهر، حسینعلی ابراهیمی ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون، حدود ۴۰ هزار متر مربع از اراضی ملی در پناهگاه حیات وحش میانکاله و منطقه البرز مرکزی شمالی رفع تصرف شد. مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران افزود: ۲۱ هزار مترمربع از اراضی داخل پناهگاه حیات […]

به گزارش خبرنگار مهر، حسینعلی ابراهیمی ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون، حدود ۴۰ هزار متر مربع از اراضی ملی در پناهگاه حیات وحش میانکاله و منطقه البرز مرکزی شمالی رفع تصرف شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران افزود: ۲۱ هزار مترمربع از اراضی داخل پناهگاه حیات وحش میانکاله رفع تصرف و شش واحد دامداری غیرمجاز نیز در مرتع پلنگان پناهگاه حیات وحش میانکاله تخریب شد.

ابراهیمی کارنامی، حفاظت از اراضی ملی و عرصه‌های طبیعی را نیازمند عزمی جدی و همگانی دانست و افزود: ۱۸ هزار و ۳۰۰ مترمربع از اراضی منطقه حفاظت شده البرز مرکزی شمالی نیز با صدور رأی قضائی بطور کامل خلع ید و رفع تصرف شد.

ابراهیمی تاکید کرد: نیروهای محیط زیست به صورت شبانه روزی مشغول گشت و پایش در اراضی تحت مدیریت محیط زیست و اراضی ملی بوده و در صورت مشاهده کوچک‌ترین تخلف و اقدام به تصرف، متخلفین به مراجع قضائی معرفی می‌شوند.

کد خبر 5057674

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید