پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

رصد برخط ۴۱۶ شعبه اخذ رای در قائمشهر توسط استاندار مازندران

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، استاندار مازندران از نخستین ساعات آغاز دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه قائمشهر به صورت برخط ۴۱۶ شعبه اخذ رای را بررسی کرد.

مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه قائمشهر ساعت ۸ صبح روز جمعه ۲۱ اردیبهشت آغاز شد. یوسف نوری در نخستین ساعات امروز به صورت برخط از روند انتخابات  ۴۱۶ شعبه اخذ رای را نظارت و مورد بررسی قرار داد.

فرایند بررسی از انتخابات ۵ شهرستان استان مازندران در استانداری انجام و مشکلات فنی احتمالی رصد شد.

در نظارت از ۴۱۶ شعبه اخذ رای دومین مرحله انتخابات نمایندگی مجلس، اعضای شورای تامین استان حضور داشتند.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی، با حضور ۹۰ داوطلب در سراسر کشور برای ۲۲ حوزه انتخابیه و ۴۵ کرسی در حال برگزاری است و در استان مازندران در حوزه انتخابیه قائمشهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ ۴ نفر در حال رقابت هستند که ۲ نفر به کرسی مجلس راه می‌یابند.

 ۱۰حوزه‌ انتخابیه اصلی و فرعی، ۵ فرمانداری و ۵ بخشداری با مرکزیت فرمانداری قائمشهر در این حوزه‌ها فعالیت می‌کنند. هم‌چنین ۴۱۶ شعبه اخذ رای مرحله دوم در نظر گرفته شده است که ۳۰۸ شعبه ثابت، ۱۰۸ شعبه سیار، ۱۹۵ شعبه شهری، ۲۲۱ شعبه روستایی برای اخذ آرا در نظر گرفته شده‌ است.

در ۴۴ حوزه انتخابیه سراسر کشور بیشترین آمار شعب مربوط به مازندران است.

 

لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.