پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

راه‌اندازی ستاد امنیت سرمایه‌گذاری در مازندران/ موانع پیشرفت استان برطرف می‌شود

0

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، روح‌الله سلگی صبح امروز در نشست مسؤولان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی مازندران گفت: دولت برای رونق تولید و رشد اقتصادی کشور عزم قاطع دارد.

وی کارآفرینان، کارفرمایان و عاملان اقتصادی را تلاشگران عرصه پیشرفت نامید و افزود: دولت بسترساز اعتلای فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به تدوین استراتژی هدفمند دولت در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان اظهار کرد: دولت با تامین و تقویت زیرساخت‌های مورد نیاز، امنیت سرمایه‌گذاری را فراهم می‌آورد.

سلگی، سختکوشی و برنامه محوری توام با تحول و نوآوری را رمز پیشرفت دانست و افزود: مدیران و تصمیم‌سازان عرصه توسعه نباید سرمایه‌گذاران و عاملان اقتصادی را رقیب خود بدانند.

وی گفت: تحقق رشد اقتصادی و اهداف سیاست‌های مدون دولت در مسیر پیشرفت، مستلزم مدیریت جهادی و انقلابی و پیشبرد برنامه‌های تحولی است.

سلگی از دستور استاندار مازندران برای تشکیل ستاد امنیت سرمایه‌گذاری در استان خبر داد و افزود: این ستاد باهدف رفع دغدغه‌های سرمایه‌گذاران و کارآفرینان استان راه‌اندازی شده است.

وی خاطرنشان کرد: فرمانداران استان باید اولویت‌های سرمایه‌گذاری و چالش‌های پیش روی فعالان اقتصادی را شناسایی و مرتفع کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران اظهار کرد: جذب سرمایه‌گذار و رفع موانع پیشرفت در سطح استان در گرو هم افزایی و تعامل گسترده فعالان و مدیران بخش‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی است.

پایان پیام/۸۶۰۳۱/ج


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.