پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

رانش زمین در جاده ساری – کیاسر

بارش شدید باران دقایقی پیش سبب وقوع رانش زمین در جاده ساری – کیاسر حدافاصل محور تاکام شد.

2

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از تسنیم،  بارش شدید باران سبب وقوع رانش زمین در بخش کلیجانرستاق ساری در جاده ساری – کیاسر شد.

 

بر اساس گزارش‌های واصله، هم اکنون این رانش زمین که سبب آسیب جدی به یک خودروی پراید در محدوده عبور روستای سرکت – گلورد در بخش کلیجانرستاق شده، ترافیک شدید ۱۰ کیلومتری تاکام تا هولار را پدید آورده است.

 

نیروهای راهداری با بسیج امکانات ضعیف در منطقه حاضر شده ولی هنوز نتوانستند نسبت به بازگشایی این محور ترانزیتی شمال کشور اقدام کنند.

 

به واسطه عمق بالای رانش زمین، پیش بینی می‌شود بازگشایی این محور تا حداقل سه الی ۴ ساعت زمان ببرد.

 

رانش زمین و کوتاه بودن عرض جاده ساری – کیاسر همواره سبب وقوع تصادفات شدید در مسیر ترانزیتی به استان سمنان شده که ضرورت توجه مسئولان راه و شهرسازی برای تسریع در تعریض این محور شریانی شمال  به جنوب شرق کشور را طلب می‌کند.

 

 

2 نظرات
 1. کاربر می گوید

  نمایندگان شهر ما که مدت ۳۷ سال نماینده این دیار بودند کاری نکردند اقا جان شوخی نیست نماینده شهر و بخصوص ان خطه بودند و تسامح در کار کردند هر فرزندی که یتیم میشه و هر تصادفی که میشه انها باید جوابگو باشند اقای شجاعی کجایید اقای دامادی کجایید شما را چه شده است نکند درد بالا نشینی گرفتار شده اید که نگاهی به مردم رنجدیده دیار خود ندارید چه زود سایه خود را از سر مردم این دیار دریغ کرده اید چه زود

 2. azad می گوید

  ۱- ضمن تشکر از اطلاع رسانی به موقع خواهشمندم در انتخاب عکس دقت فرمایید. عکس ها می بایست واقعی باشند. مردم را بی دلیل نگران نسازید. آخر این چه عکسی است که توی خبر انتخاب کردید؟!!!!
  ۲- در این منطقه یک پل نیاز دارد بجای پل یک جوی آب ۷۰ سانتی متری زیر جاده قرار دارد. همچنین در بالادست می بایست کارهای آبخیزداری انجام گرفته تا چوب و لجن از جوی ۷۰ سانتی متری سر نرود و وارد جاده نشود.
  ———————-
  بسیاری از خبرهاییکه به دست خبرگزاری ها می رسد همراه با عکس نیست در چنین مواقعی عکس هایی متانسب با موضوع منتشر می شود که عکس های تزیینی گفته می شود و برای این خبر هام به همین صورت بود. بعد از رسیدن عکس ها، عکس هایی حقیقی هم در سایت و هم در کانال تلگرام منتشر شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.