کد خبر:105637
پ
دستگیری-12-عضو-یک-شرکت-هرمی-در-نوشهر.jpg

دستگیری 12 عضو یک شرکت هرمی در نوشهر

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر از شناسایی و دستگیری 12 عضو یک شرکت هرمی در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، قاسم محمدی  با اعلام این خبر، گفت: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر فعالیت تعدادی از افراد جوان در قالب شرکت […]

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر از شناسایی و دستگیری 12 عضو یک شرکت هرمی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، قاسم محمدی  با اعلام این خبر، گفت: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر فعالیت تعدادی از افراد جوان در قالب شرکت هرمی در منزلی در شهرستان نوشهر با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله پیگیری آن در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات میدانی و اطمینان از صحت و سقم خبر با هماهنگی قضائی وارد منزل مورد نظر شده و در بازرسی از آن تعدادی مدارک و مستندات مربوط به شرکت های هرمی را کشف کردند.

محمدی خاطرنشان کرد: در این رابطه 12 نفر از اعضای یک باند دستگیر شدند و در تحقیقات پلیس به فعالیت و عضویت در شرکت هرمی اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی نوشهر، اظهار کرد: متهمان که اهل استان های مختلف کشور هستند هر یک پس از سرمایه گذاری به مبلغ 200 میلیون ریال در شرکت هرمی مذکور عضو شدند.

وی گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی و با قرار وثیقه قانونی روانه زندان شدند.

محمدی در خاتمه از شهروندان خواست ضمن عدم توجه به درخواست های افراد در سایت های فضای مجازی در ارتباط با اشتغال زایی و سایر موارد هرگونه فعالیت افراد سود جو را بلافاصله به پلیس 110 خبر دهند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194