پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

در مسیر ساری به کیاسر بوی حادثه ومرگ به مشام می رسد

جاده ساری به کیاسر را باید به عنوان جاده نامهربانی ، جاده محرومیت و جاده مظلومیت یاد کنیم در دل جنگل های سبز این مناطق ، زخم های عمیقی وجود دارد که دل و جان مردم را به درد می آورد ولیکن درد
آشنا و دادگری برای حل مشکل مردم وجود ندارد.

50

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از پایگاه خبری خزر، جاده ساری به کیاسر برای چندمین مرتبه متوالی شاهد وقوع تصادفی مرگبار بود که متأسفانه بر اثر آن شاهد مرگ دو تن از هموطنانمان بودیم شاید تکرار اینگونه اخبار در محافل عمومی و اجتماعی استان تحت عنوان جاده مرگ کماکان قربانی می گیرد برای مسئولین امر عادی تلقی شده است چرا که علیرغم وقوع حوادث بی شماری که در این مسیر، هیچ متولی برای ساماندهی آن پیدا نشده است.

 

براستی چه کسانی، کدام اداره و یا تشکیلاتی به داد مردم خواهند رسید؟ این جاده، مسیری رجال پرور در شهرمان ساری است و همواره در مناطق دودانگه و چهاردانگه رجال سیاسی و نمایندگانی در مجلس حضور داشته اند اما فی الواقع این حضور چه حاصلی برای مردم این مناطق داشته؟ زمانیکه امنیت جانی مردم مناطق مذکور تأمین نمی شود و در مسیر تردد خودروهای عبوری هیچ اقدامات تأمینی صورت نمی گیرد مردمی که هر روزه برای انجام امورات روزانه به ساری و بالعکس تردد می کنند کدام مسئول را باید در مقام پاسخگویی خود ببینند؟

 

براستی ما تا به کی باید شاهد اخبار ناگواری از وقوع تصادفات در این مسیر باشیم؟ جاده ساری به کیاسر مصداق عینی و نماد عملکرد برجسته رجال سیاسی شهرمان محسوب می شود. زمانیکه آقایان وزراء و روسای سه قوه را به منظور انواع مراسم، همایش و جلسات … به این مناطق می آوریم بهتر است آنها را بر سر مزار قربانیان حوادث این جاده نیز برده تا مسئولین بدانند در این جاده مرگبار بوی حادثه و مرگ به مشام می رسد.

 

متأسفانه رجال سیاسی ما از این مناطق تنها چیزی که طلب می کنند گرفتن رأی از مردم در انتخابات است و در همه جا نیز با افتخار اعلام می دارند رأی در مسیر دودانگه و چهاردانگه وجود دارد!! اما چه خدماتی به مردم این منطقه مظلوم داشته اند؟ بهترین نامی که می توان برای این مسیر گذاشت جاده مرگ، جاده حمل زباله و یا جاده شیوع بیماری های مشترک انسان و حیوان است. متأسفانه قرار بود زباله شهرستان ساری تنها به مدت 2 ماه در این مسیر دفن شود اما اینک شاهد هستیم این 2 ماه به 8 سال تبدیل شده و همچنان استمرار روند پیش گرفته در دستور کار متولیان امر است. این واقعه باعث گردید تا کوه های زباله از کوههای طبیعی در حال سبقت گرفتن باشد بستر رودخانه ها و سفره های زیرزمینی نیز آلوده به انواع میکروب ها شده و درختان و جنگل ها نیز به واسطه زباله های تجمیع شده، بیمار شده اند؛ در این ارتباط حتی دامهای مناطق نیز از آسیب زباله ها در امان نماندند و کشاورزی و باغداری نیز از آسیب های مذکور بی نصیب نمانده است.

 

جاده ساری به کیاسر را باید به عنوان جاده نامهربانی، جاده محرومیت و جاده مظلومیت یاد کنیم. در دل جنگل های سبز این مناطق، زخم های عمیقی وجود دارد که دل و جان مردم را به درد می آورد و لیکن دردآشنا و دادگری برای حل مشکل مردم وجود ندارد.

 

نویسنده : شعبان وفایی نژاد

50 نظرات
 1. کاربر می گوید

  شعبان جان از زبان ما گفتی متشکریم هر زمان که وقت انتخابات شود سخنان دل فریب و آتشین از زبان نمایندگان میشنویم اما بعد از رای آوردن همه چیز فراموش میشود.

 2. حرف دل می گوید

  اکثریت اعضای شورای شهر ساری از این منطه هستند چه پاسخی به این فاجعه دارند ؟ چرا باید چهاردانگه پایگاه دفن زباله شهرستان ساری باشد؟

 3. دلاوری می گوید

  آیا مسئولین چهاردانگه وزیر کشور را به محل دفن زباله برده اند تا ببیند ارمغان تأمین بهداشت شهر ساری چه خیانتی به مردم این منطقه می کند؟

 4. صادقیان می گوید

  ایکاش وزیر کشور و رئیس مجلس را بر مزار قربانیان جاده ساری به کیاسر هم اعزام می کردند

 5. صادریان می گوید

  شایسته است که با توجه به حجم زیاد منابع طبیعی و دخایر موجودی که از این منطقه به شهر ساری انتقال پیدا می کند قدری هم منابع مالی از شهر ساری برای حداقل جبران این داستان به منطقه مذکور تخصیص داده شود

 6. کیاسری می گوید

  جناب اقای وفایی نژاد تویه درواری ضمن تشکر از این مقاله بسیار زیبایتان که دراین سایت منتشر شد لطفاً از مسئولین شهر ساری سوأل کنید میزان خسارتی که از حمل زباله شهر به چهاردانگه وارد شده هم از نظر جانی و هم از نظر منابع طبیعی و بسترهای زیرزمینیو سفرهای آبی ، نابودی دام ها و … چقدر بوده است ؟ نمایندگان مجلس ، فرماندار ، مسئولین منابع طبیعی ، استاندار مازندران و شهردار و اعضای شورای شهر چه پاسخی به این مسئله خواهند داشت؟

 7. اصغری می گوید

  جدا کاش مسئولان مربوط را میبردند به محل دفن زباله!!!!!! حرف جالبی زد جناب دلاوری:ارمغان تأمین بهداشت شهر ساری چه خیانتی به مردم این منطقه می کند؟

 8. یک دوست می گوید

  آقای وفایی نژاد به مردم گزارش دهید زمانیکه چندین کامیون زباله ساری در فولاد محله زباله را خالی و دفن کرد مردم و مسئولین سمنان چه بلایی بر سر شهرداری ساری آوردند

  1. فولادی می گوید

   با سلام
   وقتی زباله ساری در فولادمحله خالی شد اولین حرکت و برخورد ازطرف امام جماعت فقید ما حاج اقا موسوی (رحمه الله علیه ) صورت گرفت و با حضور دردادستانی شهرستان اخطار جمع اوری زباله و برگشت آن به ساری را داد . وقتی دید مسئولین این پا واون پا می کنند نیرو وبرخوردمردم را راه حل مشکل دانست تاجایی که شبانه مردم با آتش زدن جایگاه و بشکه های گازوئیل ماشین آلات استقرار یافته شهرداری به دادخواهی برخواستند وموجب گردیدشبانه راننده های لودر و کامیون های زباله فرار را بر قرار ترجیح دهند. شهرداری ساری هم ملزم به عودت زباله به ساری گردید که نهایتا زباله ها مجددا بارگیری و متاسفانه در نوار مرزی مازندران درکنار جاده اصلی تخلیه شد . از طرفی باید گفت مسافران وگردشگران دیگر استانها با بوی تعفن زباله مورد استقبال قرار می گیرند وموقع برگشت از این جاده با همین بوی تعفن بدرقه می شوند که جای تاسف دارد .

 9. یک شهروند دامغانی می گوید

  آقای وفایی نژاد ضمن تشکر از مقاله زیبای شما لطفاً از مسئولین شهرستان ساری پاسخ این سوألات را مطالبه کنید :
  1- چرا وزیر کشور و رئیس مجلس از مرکز دفن زباله بازدید نکرد ؟
  لیست اسامی قربانیان جاده ساری به کیاسر را عنوان کنید .
  اعضای شوراها چه شهرها و چه روستاها ، بخشداران – دهداران ، فرمانداران و نمایندگان مجلس جهت جلوگیری از دفن زباله در این منطقه چه اقداماتی صورت داده اند ؟
  طی 8 سال گذشته چند صد هزار تن زباله در چهاردانگه دفن شده است ؟

 10. ماتادور می گوید

  آقا شعبان به مردم بگو زمانیکه چند تا کامیون زباله ساری در فولاد محله دفن شد و چرا مسئولین سمنانی برخورد قاطعانه ای با اونا نداشتن؟

 11. سلیمی کیا می گوید

  آقای وفایی نژاد لطف کنید اسامی شرکت هایی که با بند پ طی 10 سال گذشته توانستند صاحب امتیاز حمل و نقل از ساری به کیاسر از شهرداری شوند را با مبلغ قراردادهایشان اعلام کنید.

 12. توسلیان می گوید

  آقای وفایی نژاد ارمغان شهردار – شهرداری – شورای شهر – فرمانداری – استانداری – نمایندگان مجلس طی 10 سال گذشته احداث 5 کوه زباله در چهاردانگه بود – بیماری های پوستی – چشمی – سرطان و بیماری مشترک انسان و حیوان ارمغان انتقال زباله به این منطقه بوده است تنها حضرت آیت الله شجاعی با این موضوع مخالفت شدید داشت و بس.

 13. قاآنی می گوید

  آقای وفایی نژاد لطفاً پیشنهاد دهید طی مراسمی باشکوه از زحمات و خدمات حضرت آیت الله سید حسن شجاعی کیاسری که یکی از افتخارات بزرگ علمای مازندران در این شهر است تجلیل شود شما که از دوستان و مریدان همیشگی ایشان و مرحوم عزت الله دامادی بوده و هستید چرا پیشنهاد ندادید ؟ آقای طبرسی باید در این خصوص همت کند

 14. قربان نژاد می گوید

  آقای وفایی نژاد چرا در مقاله خودتان ننوشتید در مصوبه شورای شهر ساری قرار بود که سه ماه زباله در این مکان دفن شود که این سه ماه به سی ماه تبدیل شد و هم اکنون نیز ادامه دارد – شما به خوبی می دانید مردم قائمشهر – گنبد – گرگان – دامغان و فولاد محله حتی اجازه ندادند یک کیلو زباله ساری در این شهرها دفن شود

 15. نیک نظر می گوید

  ایکاش آقای وفایی نژاد در روز مصاحبه مطبوعاتی استاندار مازندران که انتقاد بسیار شدید در رابطه با دفن زباله ساری در کیاسر را مطرح کرد آن نطق علیه مسئولین استان را نیز اعلام می داشت ؛ آقای وفایی نژاد در نطق گفته بودی ارمغان دولت مردان برای مردم کیاسر احداث کوههای زباله و نابودی محض منابع طبیعی بوده اند . مردم باید در انتخابات آتی به دلسوزان چهاردانگه رأی دهند

 16. فاضلی می گوید

  آقای وفایی نژاد لطفاً بنویسید چهاردانگه مدیران ملی و منابع ملی زیادی دارد ولیکن همت ملی برای حل مشکلات زیرساخت شهر کیاسر وجود ندارد. باید مسجد جامع بزرگ، مصلی نماز جمعه بزرگ،ورزشگاه بزرگ داشته باشیم. دولت مردان باید بودجه ملی به این منطقه اختصاص دهند چرا که این منطقه گذرگاه مازندران به سمنان است اما امکانات فرهنگی و هنری ورزشی ندارد. احداث کارخانه بزرگ صنایع تبدیل الزامی است.

 17. نامجو می گوید

  آقای وفایی نژاد چرا آیت الله طبرسی که نماینده رهبری همان منطقه هستند پیرامون دفن زباله در منطقه کیاسر و چهاردانگه و وجود جاده مرگ و بیکاری – نابودی دامداری – باغداری و کشاورزی هیچ سخنی بر زبان نمی آورند ؟

 18. عبادی زاده می گوید

  آقای وفایی نژاد یادتان هست شخصاً برای اینکه زباله ساری در جاده بشم تویه دروار دفن نشود با شهردار وقت درگیر شدی و حتی یک شب را به علت درگیری در بازداشتگاه نیروی انتظامی فولادمحله سپری کردی و اجازه ندادی زباله ساری در مناطق تویه دروار دفن شود؟ پس چرا این زباله ها در چهاردانگه باید دفن شود؟ هزاران سال طول می کشد تا مردم منطقه ما از زیان ناشی از دفن زباله در این منطقه رهایی پیدا کنند.

 19. درواری می گوید

  آقای وفایی نژاد سردار شمشیربند رئیس شورای شهر ساری سخنران مراسم همایش پیاده روی کیاسر بود چرا حالا که وی همه کاره ساری در شورای شهر و سهرداری است در رابطه با دفن زباله ساری در کیاسر هیچ سخنی نمی گوید؟ ضمناً چقدر خوب بود به لیست کمک های مالی که به روستاهای که از سوی مسئولین داده شده اشاره می کردید! در اینجا مشخص می شود کدام مسئول به طور واقعی دلش با چهاردانگه است!

 20. درخشان می گوید

  آقای وفایی نژاد! چرا آقای مقیمی نماینده بهشهر در این مراسم مدعی شده بود که وزیر کشور وقت ندارد به سوألات خبرنگاران پاسخ دهد؟ چرا وزیر کشور حاضر نشد به درد و دل مردم از زبان نماینده دولت توجه کند؟ ایکاش وزیر کشور در این مراسم چند دقیقه ای را هم برای دردل با مردم اختصاص می داد. از دکتر شجاعی نماینده مردم ساری انتظار می رفت برنامه ریزی بهتری را صورت می داد. وزیر کشور و دکتر مقیمی احترام کافی به مردم نکردند. در این ارتباط باید شجاعت امام جمعه و بخشدار کیاسر را تحسین کرد.

 21. l می گوید

  آقای وفایی نژاد به آقای شجاعی بگوئید دفاع از رسانه ملی برای ما مهم نیست دفاع از چهاردانگه و دودانگه را در دستور کار قرار دهید امنیت بهداشتی – امنیت جاده ای ، اشتغال به کار و توجه به دامداری – باغداری و کشاورزی از موارد مورد انتظار است

 22. پیرنیا می گوید

  آقایان نمایندگان ساری در مجلس داستان ایجاد نمایشگاه نفت در کیاسر به کجا کشیده شد؟

 23. طاهرزاده می گوید

  آقای وفایی نژاد به یاد دارید در مراسم افتتاحیه شهرداری کیاسر که با حضرت آیت الله شجاعی – مرحوم دامادی و استاندار در روز بارانی برگزار شد استاندار وقت گفت : کیاسر طی 5 سال صاحب برترین امکانات از سوی استانداری می شود چرا مسئولین استان به قول خود عمل ننمودند به هیچ عنوان .

 24. صادقیان نیا می گوید

  آقای وفایی نژاد از سید رمضان شجاعی نماینده مردم ساری بخواهید همانطوریکه پروژه های عمرانی شهرداری ساری از منابع ملی بهره مند میشوند برای پروژه های عمرانی شهرداری کیاسر هم از منابع ملی کمک بگیرند .

 25. برزگر می گوید

  آقای وفایی نژاد خدمات یوسف نژاد در میاندرود را با خدمات سایر نمایندگان در دودانگه و چهاردانگه مقایسه کنید میاندرود فرمانداری شد چرا چهاردانگه فرمانداری ندارد ؟ کیاسر و بابل همزمان بخشداری شدند کیاسر کجا و بابل کجا ؛ جالب اینکه کیاسری ها رجال سیاسی بیشتری نسبت به بابل دارند

 26. ناظمی می گوید

  امیدواریم که برای مسئولین چهاردانگه رفتار وزیر کشور در کیاسر درسی باشد که برای یادواره شهدا از افرادی دعوت کنند که احترام به مردم را در سرلوحه کار خویش قرار دهند در ساری هم ضرغامی سخنران مراسم یادواره شهدا بود اما بلافاصله پس از برگشت به تهران سریال مبتذل و تمسخر آمیز پایتخت را به نمایش گذاشت

 27. داوود نیا می گوید

  آقای وفایی نژاد تکلیف انواع کامیون های کانکس حمل زباله که از سوی وزارت کشور در زمان مسئولیت مهندس قنبرپور برای شهرداری ساری ارسال شده بود چه شد براستی داستان ساخت کارخانه زباله سوز شهرداری در روستای امره به کجا کشیده شد؟

 28. اسدزاده می گوید

  قابل توجه آقای وفایی نژاد. شما تحقیقات کنید مرحوم علی کردان وزیر فقید کشور دولت احمدی نژاد چقدر برای این منطقه کار کرد. دوستان کردان بیایند گزارشی از خدمات وی را منتشر کنند. بعد از فوت کردان هیچ تجلیل و قدردانی در حد نام وی برگزار نشد. ایکاش مزار مرحوم کردان در منطقه چهاردانگه بود. ایشان رجال موفقی برای مازندران بوده است .

 29. نادریان می گوید

  آقای وفایی نژاد شما مشاور ارشد رئیس شورای شهرستان ساری هستید مشاور فرماندار مرکز استان و مدیر پایگاه خبری تحلیلی شلمچه نیوز در مازندران ، حتی سرپرست سه روزنامه کشوری هستید باید با شجاعت از این مقاله که در دفاع از چهاردانگه نوشته اید در همه رسانه ها دفاع کنید البته سایت چهاردانگه نیوز به نظر من خیلی شهامت و شجاعت به خرج داد که این مقاله را منتشر کرد . بنده سپاسگزارم

 30. سلیم بهرامی می گوید

  آقای وفایی نژاد در رابطه با مرگ جوانی که در داخل شیرابه زباله در مرکز دفن زباله که چند سال قبل اتفاق افتاد شما چندین مورد عکسبرداری کردید و حتی گزارش نیز تهیه کردید در خصوص دادگاه این اتفاق چرا نتیجه آن اطلاع رسانی نشد؟

 31. سلیمی می گوید

  بنده از آقای وفایی نژاد تشکر می کنم و از ایشان درخواست دارم از مسئولین راه و ترابری سوأل کنند اسیدهای شیرابه زباله چگونه جاده را تخریب می کند و باعث لغزندگی آن می شود قرار بود شب ها تنها شاهد تردد کامیون های زباله با شیرابه باشیم چرا اینک این اقدام به صورت 24 ساعته صورت می گیرد

 32. حاجی زاده می گوید

  آقای وفایی نژاد در همه جای دنیا اعلام می شود زباله طلای کثیف است اما بهتر است شما بنویسید این زباله برای چهاردانگه بلای کثیف و نابودی نسل چهاردانگه است . این طلای کثیف ارزانی مسئولین شهرستان ساری و اعضای شورای شهر ببرند برای مناطق شمالی این شهر ستان استفاده کنند . خداوند به حضرت آیت الله سید حسن شجاعی کیاسری سلامتی عطلا فرماید تا جلوی این فاجعه را بگیرد نمایندگان حال حاضر که در انواع سفرها هستند و وقت نمی کنند به این مشکل توجه کنند

 33. یک شهروند کیاسری می گوید

  آقای وفایی نژاد ضمن تشکر از گزارش به جای شما پیشنهاد کنید میدان تره بار در کیاسر احداث شود که محصولات باغی این منطقه به صورت ساماندهی شده به فروش برسد.

 34. مختارزاده می گوید

  آقای وفایی نژاد جا داشت از زحمات آقای خواجه وندی اولین شهردار موفق کیاسر که هم اکنون رئیس امور اداری شهرداری ساری است قدردانی می کردید

 35. هادی نژاد می گوید

  آقای وفایی نژاد شما که در سخنرانی های خود در محافل ورزشی همواره از دکتر سید رمضان شجاعی نماینده ساری و کیاسر در مجلس حمایت می کنید چرا در این مقاله از او انتقاد کردید؟

 36. نیک مهر می گوید

  آقای وفایی نژاد چهاردانگه حتی در زمان رژیم گذشته هم یک وزیر در دولت داشت آنهم وزیر آموزش و پرورش

 37. نوبخت می گوید

  آقای وفایی نژاد براستی آیا چهاردانگه نماینده ای در مجلس دارد یا خیر اگر نماینده دارد چرا در بحث وضعیت جاده و پیرامون جنایتی که دفن مستمر زباله ساری در این منطقه به مردم می کند سکوت اختیار کرده اند نکند موضوع حمل و دفن زباله به این منطقه یک موضوع سیاسی است و همه باید سکوت اختیار کنند؟!!!!!!!!

 38. رضا کرمانشاهیان می گوید

  آقای وفایی نژاد ده سال قبل قول احداث پالایشگاه نفت ، ساخت کارخانه ماشین سازی ، احیای کارخانه ذوب آهن و معادن صنعتی در کیاسر داده شده بود . تکلیف احداث شهرک صنعتی این منطقه به کجا انجامید ؟ فی الواقع کاشت خیار – کدو – کلم – گوجه و حتی خرمالو مشکلات مردم کیاسر نیست . جا دارد از زحمات دکتر سید صمد میری که مدیرعامل هلال احمر بود و بانی احداث پایگاه هلال احمر در کیاسر شد قدردانی شود .

 39. اردشیری می گوید

  آقای وفایی نژاد به مهندس علیمراد وفایی نژاد مسئول روزنامه فجرخزر که یک تویه درواری است بگوئید به خاطر تویه دروار هم شده مقداری در موضوع زباله در منطقه کیاسر و … اطلاع رسانی و مقالات تحلیلی منتشر کنند

 40. ابراهیم فلاح می گوید

  آقای وفایی نژاد شما که این همه مقاله در سایت تویه درواری ها می نویسید چرا در رابطه با سهل انگاری و کم کاری مسئولین در حمل و دفن زباله ساری هیچ سخنی بر زبان نمی آوردید ؟ به قول آن دوستی که کامنت گذاشته طلای کثیف به بلای کثیف تبدیل شده است . همه مسئولین شهر ساری از چهاردانگه فقط در زمان انتخابات و رأی استفاده می کنند و بس.

 41. عبدالقادر می گوید

  آقای وفایی نژاد طاهری یکی از اعضای شورای اجارستاق مدعی شده نام جاده چهاردانگه را باید جاده نامهربانی نامگذاری کنیم وی مدعی شده که طی سال های گذشته بابت پول هایی که برای دیه قربانیان دولت هزینه کرده می شد چند جاده 4 بانده بین ساری و کیاسر احداث کرد براستی چرا مسیر جاده فولاد محله سمنان و دامغان خوب است ؟!!!!!!

 42. پیوس می گوید

  آقای وفایی نژاد خوب است آقایان شجاعی و دامادی نمایندگان مردم ساری در مجلس و مسئولین اداره بهداشت هیئتی اعزامی به سمسکنده بادله ساری داشته باشند که صدماتی در دفن زباله به ساکنین آن منطقه طی 20 سال گذشته وارد شده است آب های زیرزمینی با واسطه زباله و شیرابه های آن نابود شده و بیماری های سرطان زا نیز رواج پیدا کرده است پس بیایند به مردم چهاردانگه و دودانگه بگویند این پیامدها در آینده برای این مناطق نیز به وقوع می پیوندد

 43. نستو می گوید

  آقای وفایی نژاد با خبر شدیم اعضای آینده شورای شهر ساری مجدداً 7 نفره خواهد شد امیدواریم شورای 7 نفره به داد مردم چهاردانگه در حمل و دفن زباله ساری برسد . متأسفانه این سیزده نفر که با یکدیگر تنها جنگ قدرت داشته و دارند البته به طور کلی سیزده عضو فعلی شورای شهر ساری با رمز سکوت فعالیت می کنند آقایان یوسفی – کیادهی – نقیبی – شعبانی و شمشیربند لطفاً به نقشه چهاردانگه توجه کنید این منطقه مدعی العموم ندارد

 44. سینا عشوری می گوید

  آقای وفایی نژاد لطفاًٌ به مسئولین مازندران به خصوص ساری بگوئید زمانیکه 3 کامیون زباله به کویر اگره دامغان دفن شد چه بلایی دامغانی ها ، سمنانی ها بر سر ساروی ها آوردند حالا ده سال است زباله همه شهرستان ساری در چهاردانگه دفن می شود

 45. سهیل رافخائی می گوید

  آقای وفایی نژاد پیشنهاد کنید همایش بزرگ چهادانگه جهت جلوگیری از دفن زباله در این مسیر در حسینیه چهادانگه ها برگزار شود

 46. فاطمه میرقاسمی دکترای محیط زیست می گوید

  آقای وفایی نژاد از انتشار این گزارش سپاسگزارم بنده یک شهروند دامغانی هستم متأسفانه امروز همه طرفدار دودانگه و چهاردانگه و میاندرود شده است زباله ساری را آورند چهادانگه و سخن از حمایت از این منطقه می زنند آقای طبرسی چرا به داد چهادانگه نمی رسید ؟ حتی در یکی از خطبه های نماز جمعه از ناراحتی و نارضایتی اهالی چهاردانگه حرفی به زبان نیاوردید . این سکوت به چه دلیلی است ؟؟؟؟؟؟؟

 47. ورزش دوست چهاردانگه ای می گوید

  به مدیر کل ورزش و جوانان مازندران بگوئید سری به این منطقه بزند به زیرساخت ورزش چهاردانگه توجهی نشده است طی چند سال گذشته خدمتی به ورزش چهاردانگه نشده است یک سالن ورزشی مجهز در این منطقه احداث نشده است اسپانسر مالی در ورزش چهادانگه وجود ندارد تا از تیم های ورزشی حمایت کند

 48. عماد عبدالغنی می گوید

  آقای وفایی نژاد انتخابات مجلس نزدیک شده است همه دم از حمایت از این مناطق می زنند که البته دروغ صد در صد است کدام یک از مسئولین دودانگه و چهاردانگه در ساری مسئولیت دارند از رئیس شورا یا اعضای شورا – نمایندگان مجلس به فکر نجات چهاردانگه از ننگ دفن زباله هستند تا زمانیکه حمل و دفن در این منطقه صورت بگیرد مسئولین باید نسبت به مردم این منطقه عذرخواهی کنند دعوت از وزیر تنها برای بهره برداری تبلیغاتی بوده و بس.

 49. موسوی می گوید

  واقعا همینطوره
  کسی به فکر مردم نیست و بوی مرگ به مشام می رسد در جاده های چهاردانگه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.