کد خبر:40921
پ
bargh-thum

خاموشی شبکه های برق منطقه چهاردانگه برطرف شد

رئیس اداره برق چهاردانگه گفت: خاموشی شبکه برق منطقه چهاردانگه که بر اثر طوفان و سیل اخیر ایجاد شده بود برطرف شد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، مهندس بهمن عالیشاه، رئیس اداره برق چهاردانگه در خصوص خسارت سیل و طوفان اخیر به تاسیسات زیربنایی و روبنایی برق چهاردانگه، اظهار داشت: سیل و طوفان بر اثر سقوط درخت روز جمعه بر روی شبکه ۲۰ کیلو وات و چند تیر برق منطقه بخش چهاردانگه خسارت زد.

 

 

وی افزود: شبکه ۲۰ کیلو وات، برق روستاهای کارنام، حاجیکلا، ششک و مزده، سادات محله، سرخ ولیک و چاچکام را تامین می‌کند که به دلیل سقوط تعدادی درخت این شبکه دچار خسارت شدید شد و برق اهالی روستای این مناطق قطع شد.

 

 

رئیس اداره برق چهاردانگه گفت: پرسنل اداره برق چهاردانگه بلافاصله پس از اطلاع از قطعی برق در محل وقوع حادثه اعزام شدند که با همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای مذکور و با پشتیبانی مدیرعامل محترم شرکت توزیع و معاونین ستاد و مدیریت برق جنوب و شمال شهر ستان ساری و مهندس اصغری مدیرعامل نکاچوب و همکاری ویژه بخشداری چهاردانگه و تلاش شبانه روزی پرسنل تلاش گر برق چهاردانگه در اسرع وقت نسبت به رفع خاموشی اقدام شد.

 

 

در پایان از تمام مسئولین و دستندرکاران که در امر برق رسانی ادراه برق چهاردانگه را یاری نموده اند کمال تشکر را دارم و اگر وقفه ای در وصل برق به وجود آمده است از اهالی بخش چهاردانگه عذرخواهی می‌کنم.

 

 

 

دیدگاه کاربران ۲ دیدگاه
  • چهاردانگه وطنم ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ / ۱۲:۱۷
    0 0

    از زحمات و تلاش پرسنل اداره برق و مهندس عالیشاه در رفع خاموشی برق چهاردانگه تشکر و قدردانی به عمل می آید

  • تدبیر و امید ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ / ۱۷:۰۸
    0 0

    مهندس عالیشاه از نیروهای اصلاح طلب و حامی دولت است و با توجه به نزدیکی انتخابات امیدواریم فرماندار ساری ایشان را به عنوان نماینده عالی دولت در بخش منصوب کنند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید