پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

حمایت ساروی‌ها از مظلومیت مردم غزه و مشت‌های گره کرده مردی که یک دست دارد+فیلم

0

به گزارش خبرگزاری فارس مازندران، همزمان با آخرین روزهای آبان ماه در حالی که ناباورانه شاهد کشتار روزانه نوزادان، کودکان، زنان و مردان غزه و تبدیل شدن این شهر به گورستان هستیم، فرسنگ‌ها این‌طرف‌تر در مرکزی‌ترین نقطه استان شمالی کشورمان ایران مردم از خانه‌ها به بیرون آمده و فریاد انزجار سر داده‌اند.

زن و مرد، کودک و نوجوان، پیر و میانسال با دلی قرص از اینکه در امنیت کامل به‌سر می‌برند و قلبی مالامال از غصه زنان و کودکان وحشت‌زده از بمباران و کشتار دسته جمعی با مشت‌هایی گره کرده شعار «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» سر دادند.

تصویر مردمی در گوشه خیابان در حالی که تنها یک دست در بدن دارد و با دست دیگر خود در حال شعار دادن است چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب کرده و برای ثانیه‌ای انسان را میخ‌کوب می‌کند، شاید آمده تا بگوید که اگر حتی دو دست در بدن نداشتم با دست دل جانانه از چنین مردم باغیرت اما مظلوم دفاع می‌کردم.

حضور پرشور و پرازدحام مردم در کنار هم و یکصدایی در حمایت از مظلومین غزه قطعا خار چشم دشمنان داخلی و خارجی، به‌ویژه رژیم ترسو و سریع‌القصاص صهیونیستی در پاسخ به طوفانی که طوفان الاقصی به راه انداخته بود خواهد بود.

تجمع و راهپیمایی امروز مردم مازندران همچون حماسه‌های دیگر در تاریخ پرافتخار این استان و کشور به ثبت خواهد رسید و مرهمی بر دل زنان، کودکان و مردان عزیز از دست داده فلسطین و غزه در طی سال‌های گذشته خواهد بود.

پایان پیام/۸۶۰۴۸/غ


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.