پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

حل مشکل کارخانه سیمان کیاسر و آغاز به کار دوباره آن

با پیگیری بخشدار چهاردانگه و سفر وی به تهران مشکل کارخانه سیمان کیاسر حل شده و این کارخانه دوباره فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

6

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، با پیگیری بخشدار چهاردانگه و سفر وی به تهران مشکل کارخانه سیمان کیاسر حل شده و این کارخانه دوباره فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

 

امینی بخشدار چهاردانگه در مورد نتایج این سفر به خبرنگار ما گفت: صبح امروز یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ به همراه دکتر شجاعی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با آقای کاظمی، معاون وزیر نفت دیدار کرده و با وی در مورد مشکل به وجود آمده برای کارخانه سیمان کیاسر گفتگو کردیم.

 

امینی در ادامه گفت: بزرگترین مشکل کارخانه سیمان کیاسر قیمت بالای مازوت برای تامین سوخت این کارخانه می باشد. در حال حاضر مازوت در بازار آزاد به قیمت هر لیتر ۳۰۰۰ ریال خرید و فروش می شود. با این قیمت کارخانه ی سیمان کیاسر از عهده ی هزینه ی تولید بر نمی آمد.

 

بخشدار چهاردانگه ادامه داد: طبق مصوبه ای که دولت تصویب کرده بود در شهرهای و مناطقی که هنوز گازرسانی نشده است، تا انجام گازرسانی قیمت مازوت با نرخ لیتری ۱۰۰۰ ریال در اختیار کارخانه جات قرار بگیرد. چون کارخانه ی سیمان کیاسر بعد از این مصوبه ی دولت فعالیت خود را آغاز کرده بود، از این مصوبه بهرمند نشده بود.

 

وی ادامه داد: با پیگیری انجام شده و قول معاون وزیر نفت مقرر شد که کارخانه ی سیمان کیاسر هم از این مصوبه دولت و نرخ دولتی مازوت بهرمند شد.

 

بخشدار چهاردانگه در مورد مشکل معدن برای کارخانه سیمان کیاسر گفت: در مورد تامین مواد اولیه از معدن کیاسر در حال حاضر مشکلی نیست و این کارخانه همچنان می تواند از این معدن استفاده کند.

 

قابل ذکر است، فعالیت کارخانه ی سیمان کیاسر در روز ۱۱ مهر ماه ۱۳۹۴ به دلیل مشکل به وجود آمده در مورد تامین هزینه سوخت این کارخانه به حالت تعلیق در آمده بود.

 

6 نظرات
 1. محمد می گوید

  سلام افرین به اقای امینی بخشدار کیاسر و چهاردانگه خسته نباشید خدا قوت مرد با غیرت شرکت سیمان کیاسر تنها امید چهاردانگه و کیاسر است همه باید حمایت کنند چرا بالای ۲۰۰۰ نفر بطور مستقیم و غیر مستقیم افراد دارند روزی می خورند باز هم ممنون اقای امینی بخشدار کیاسر و چهار دانگه

 2. راستگو می گوید

  دستش درد نکنه …………. امـّــــــــــــــــــــــــــا دیگی که برای مردم محروم این بخش نجوشه میخوام برای قائمشهریها هم نجوشه

 3. جابر شریعت نژاد کیاسری می گوید

  به نوبه خود از تلاش و پیگیری جناب دکتر شجاعی و اقای امینی بخشدار محترم منطقه در جهت رفع یکی از اصلی ترین مشکلات کارخانه نهایت سپاس و قدردانی را داشته امید است به همت همه مسئولین گره از کار مردم این منطقه در کلیه امور برداشته شود بخصوص اشتغال و سلامت.

 4. امین ابراهیمی کیاسری می گوید

  باعرض سلام وخسته نباشی خدمت آقایان دکتر شجاعی و آقای امینی
  وتشکر وافر دارم جهت رفع مشکلات کارخانه سیمان کیاسر کشیده اند آرزو موفقیت در تمام مراحل زندگی را برای شما دارم

 5. علی می گوید

  سلام شرکت سیمان کیاسر اعتبار و امید چهاردانگه و کیاسر است . تشکر از اقای شجاعی و بخشدار اقای امینی خسته نباشید …

 6. بی نشان می گوید

  آقای امینی و آقای شجاعی خسته نباشید و خیلی ممنون
  مشکلات کارخانه خیلی بیشتر از این حرفاست. بعد از اینکه مازوت ارزان گرفتند چرا باز تعطیل می کنند؟
  مدیر عامل قول داده بودند مازوت دولتی بگیره کارخانه آباد میشود، اما اوضاع تغییری نکرد
  حقوق بعد۷۰ روز میده. در حق کارگرا کم لطفی میشه. حقوق و مزایا در حد و اندازه کارخانه سیمان و سختی کار نیست.
  آقای بخشدار بیدار ما؛ نیازمند یاری شما و مسئولان هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.