کد خبر:2441
پ
shojaei

حضور شجاعی و مدیر کل امور روستایی استان در منطقه نرماب دوسر

سید رمضان شجاعی کیاسر، نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی و عبدی مدیر کل امور روستایی استان از منطقه نرماب دوسر بازدید کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، به نقل از پایگاه خبری نرماب دوسر ، اسماعیل امینی بخشدار بخش چهاردانگه امروز در گفتگو با این پایگاه خبری از حضور سید رمضان شجاعی کیاسری، نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی و عبدی مدیر کل امور روستایی استان در منطقه نرماب دوسر خبر داد.

 

بخشدار چهاردانگه گفت: شجاعی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی و عبدی مدیر کل امور روستایی استان مازندران از منطقه نرماب دوسر بخش چهاردانگه بازدید به عمل آورده اند.

 

وی در ادامه افزود: بعد از بازدید از مسیر روستاهای آتنی و تیلک از جاده سیاوشکلا به بالاده بازدید به عمل آوردند و با پیمانکار این پروژه نشستی داشتند.

……………………………………………………

چهاردانگه نیوز: این بازدید در روز  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ صورت گرفت.

 

دیدگاه کاربران ۳ دیدگاه
 • sadati ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ / ۱۰:۱۵
  0 0

  آخه کی کی کی ؟ پارسال ، امسال ، ۹۰ سال پیش ، صدسال دیگر …….ننویسید ای نوع خبر های بی چشم و گوش را . بروید آیین نامه رسمی و قانونی تهیه و درج خبر را بخوانید. خبر بی تاریخ و نشان، ابتر است در زمان …..
  از خبر گزاری چهاردانگه نیوز !!! در خواست داریم که این نوع خبر ها را پشتیبانی و بار گذاری نکند.
  …………………………………………………….
  چهاردانگه نیوز: آقا یا خانم ساداتی سلام. ما نیز خبر را عیناً نقل کرده ایم و چون در متن خبر به روز و تاریخ اشاره نشده، جهت آگاهی خوانندگان گرامی، در پایان خبر تاریخ آن را نوشته ایم.
  با توجه به سیاست پایگاه خبری چهاردانگه نیوز مبنی بر پوشش تمامی اخبار بخش چهاردانگه، نقل قول و انتشار خبر و مطلب از سایر سایت ها و وبلاگ های روستایی امری اجتناب ناپذیر برای ما می باشد.

 • آرمان رضايي ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ / ۱۱:۳۰
  0 0

  با سلاخ خدمت آقای یا خانم ساداتی
  این خبر آقای امینی به خبرنگار رسانده است پس حتما حضور داشته اند که آقای امینی این خبر را رسانه ای کرده است.
  لازم به ذکر است که خبر روزانه است و تاریخی که باید مشاهده شود تاریخ ارسال خبر است.

 • مازنی ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ / ۲۰:۱۰
  0 0

  ساداتی عزیز
  این قدر سخت نگیر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید