پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

حضور شجاعی و مدیر کل امور روستایی استان در منطقه نرماب دوسر

سيد رمضان شجاعی كياسر، نماينده مردم ساري در مجلس شوراي اسلامي و عبدی مدیر کل امور روستایی استان از منطقه نرماب دوسر بازديد كردند.

3

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه نيوز، به نقل از پایگاه خبری نرماب دوسر ، اسماعيل امینی بخشدار بخش چهاردانگه امروز در گفتگو با اين پایگاه خبری از حضور سيد رمضان شجاعی كياسري، نماينده مردم ساري در مجلس شوراي اسلامي و عبدی مدیر کل امور روستایی استان در منطقه نرماب دوسر خبر داد.

 

بخشدار چهاردانگه گفت: شجاعی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی و عبدی مدیر کل امور روستایی استان مازندران از منطقه نرماب دوسر بخش چهاردانگه بازدید به عمل آورده اند.

 

وی در ادامه افزود: بعد از بازدید از مسیر روستاهای آتنی و تیلک از جاده سیاوشکلا به بالاده بازدید به عمل آوردند و با پیمانکار اين پروژه نشستی داشتند.

……………………………………………………

چهاردانگه نیوز: این بازدید در روز  دوشنبه 12 خرداد 1393 صورت گرفت.

 

3 نظرات
 1. sadati می گوید

  آخه کی کی کی ؟ پارسال ، امسال ، 90 سال پیش ، صدسال دیگر …….ننویسید ای نوع خبر های بی چشم و گوش را . بروید آیین نامه رسمی و قانونی تهیه و درج خبر را بخوانید. خبر بی تاریخ و نشان، ابتر است در زمان …..
  از خبر گزاری چهاردانگه نیوز !!! در خواست داریم که این نوع خبر ها را پشتیبانی و بار گذاری نکند.
  …………………………………………………….
  چهاردانگه نیوز: آقا یا خانم ساداتی سلام. ما نیز خبر را عیناً نقل کرده ایم و چون در متن خبر به روز و تاریخ اشاره نشده، جهت آگاهی خوانندگان گرامی، در پایان خبر تاریخ آن را نوشته ایم.
  با توجه به سیاست پایگاه خبری چهاردانگه نیوز مبنی بر پوشش تمامی اخبار بخش چهاردانگه، نقل قول و انتشار خبر و مطلب از سایر سایت ها و وبلاگ های روستایی امری اجتناب ناپذیر برای ما می باشد.

 2. آرمان رضايي می گوید

  با سلاخ خدمت آقاي يا خانم ساداتي
  اين خبر آقاي اميني به خبرنگار رسانده است پس حتما حضور داشته اند كه آقاي اميني اين خبر را رسانه اي كرده است.
  لازم به ذكر است كه خبر روزانه است و تاريخي كه بايد مشاهده شود تاريخ ارسال خبر است.

 3. مازنی می گوید

  ساداتی عزيز
  این قدر سخت نگیر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.