پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

حضور رئیس جهاد کشاورزی چهاردانگه در دفتر امام جمعه به مناسبت هفته دولت

امام جمعه بخش با اشاره به اینکه در چهاردانگه ظرفیت برای اجرای برنامه های اقتصاد مقامتی فراوان است گفت: تکیه به توانمندی داخلی، تولید محصولات با کیفیت و همچنین مصرف بهینه زمینه را برای صادرات فراهم می کند.

4

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، صبح امروز پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ رئیس جهاد کشاورزی بخش چهاردانگه به همراه تعدادی از پرسنل برای دیدار و ارائه گزارش در دفتر امام جمعه بخش حضور یافت.

 

در این دیدار که به مناسبت هفته دولت صورت پذیرفت ابتدا مهندس محمدپور رئیس محترم جهاد کشاورزی بخش چهاردانگه  اهم فعالیت های صورت گرفته در جهاد کشاورزی منطبق با اقتصاد مقاومتی در سال ۹۵  خدمت امام جمعه ارائه کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین تیموری ضمن خوش آمدگویی و تبریک به مناسبت هفته دولت گفت: شهیدان رجایی و باهنر به خاطر خدمت صادقانه به مردم در دل ها ماندگار شدند ، هر چند خدمت رسانی در زمان اندک باشد اما اگر صادقانه و با خلوص نیت باشد ماندگار خواهد شد.

 

didar-1

 

امام جمعه چهاردانگه در ادامه خاطر نشان کرد: مدیریت در تولید و نگهداری محصولات و همچنین خرید به موقع  محصولات کشاورزی یکی از مهمترین وظیفه جهاد کشاورزی است که متاسفانه عدم مدیریت صحیح در تولید و نگهداری محصولات زراعی و باغی باعث فاسد شدن گندم، پرتقال، خرما، سیب زمینی و … در برخی از استان ها شده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین تیموری با اشاره به برگزاری کلاس های آموزشی و ترویج و تشویق در امر باغداری و محصولات متناسب با آب و هوای منطقه گفت: احداث باغ در اراضی شیبدار هم از فرسایش خاک جلوگیری می کند و هم باعث نفوذ آب به درون خاک می شود و در نهایت باعث درآمد زایی می شود.

 

didar-2

 

امام جمعه بخش با اشاره به اینکه در چهاردانگه ظرفیت برای اجرای برنامه های اقتصاد مقامتی فراوان است گفت:  تکیه به  توانمندی داخلی، تولید محصولات با کیفیت و همچنین مصرف بهینه زمینه را برای صادرات فراهم می کند.

 

در پایان مهندس محمد پور از توجه حضرت حجت الاسلام والمسلمین تیموری نسبت به امر کشاورزی و بیان نکات کلیدی در امر مدیریتی و تحقق اقتصاد مقاومتی در بخش با توجه به ظرفیت های موجود تشکر کرد و در پایان گفت: اگر همه مسئولین با چنین دیدگاهی به مسائل توجه داشته باشند قطعا شاهد رشد و پیشرفت در منطقه خواهیم بود.

 

4 نظرات
 1. محمدی می گوید

  انصافا امام جمعه خیلی فعاله از مسئولین دیگه خبری نیست یک تنه داره مشکلات منطقه رو تذکر می ده راه حل کارشناسی می ده
  بنده به نوبه خودم تشکر می کنم امیدوارم چهاردانگه قدر ایشونو بدونه که قطعا می دونه

 2. عباس پور می گوید

  ضمن تشکر از جناب آقای مهندس محمدپور که طی مدت یک سال حضورشان به عنوان رئیس جهاد کشاورزی چهاردانگه خدمات شایانی از جمله احداث باغ در اراضی شیبدار و پیگیری احداث گلستان گل محمدی در منطقه تلمادره تا اروست(منطقه توریستی چشمه سورت) را در دستور کار دارند
  یقینن در بحث اکوتوریست در سالهای بعد شاهد تحولات عظیم خواهیم بود
  امیدوارم شوراهای اسلامی،دهیاران، شورای بخش و بخشداری و مسوولین بخش نیز از پروژه های مهندس محمدپور حمایت نمایند،ایمان داشته باشید اتفاقهای خوب خواهد افتاد

 3. موسی وسگر کیاسری می گوید

  شایسته است روحانیون وامامان جمعه مثل حضرت علی چاه حفر کنند وبر مسند قضاوت وامانتهم باعدالت وانصاف باشندوگرنه فقط خطابه کنند باید قیامت جواب بدهند اما اگر خدمت کنند حتی پر کاهی به این مردم محروم خداوند نجاتشان خواهد داد

 4. کیاسرصفا می گوید

  به نظر من عین انصاف و عدالت تو امام جمعه کیاسر هست واقعا منصفانه و عادلانه سخن می گویند . با اینکه اهل منطقه ما نیستند اما دلسوزانه در صدد خدمت به مردم محروم کیاسر و اطراف هستند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.