پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

جوان چهاردانگه ای که قطری‌ها برای تغییر ملیت نشان کرده‌اند!

بازیکن ایرانی که قطری‌ها به او برای تغییر تابعیت و پوشیدن پیراهن عنابی‌ها پیشنهاد داده‌اند، سامان فلاح است!

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ورزش سه، بعد از شایعات متعددی که درباره پیشنهاد برخی تیم‌های قطری به محمد امین حزباوی مدافع جوان فولاد مطرح شده بود، شب گذشته علیرضا منصوریان سرمربی فولاد مدعی شد که ماجرا پیچیده‌تر از این مسائل است و قطری‌ها خواهان تغییر ملیت حزباوی و یک بازیکن دیگر شده‌اند تا بتوانند برای تیم ملی این کشور هم بازی کنند.

از شب گذشته گمانه‌زنی‌های زیادی درباره نفر دومی که قطری‌ها به او پیشنهاد دریافت ملیت این کشور را داده‌اند انجام شد و نام‌هایی نیز به میان آمد. حالا پیگیری‌ها نشان می‌دهد فدراسیون فوتبال قطر علاوه بر حزباوی خواهان آن شده تا از سامان فلاح مدافع جوان چهاردانگه ای و ملی‌پوش پیکان هم ضمن دادن تابعیت این کشور در تیم ملی این کشور استفاده کند.

در این باره مقامات قطری با مدیربرنامه‌های فلاح وارد مذاکره شده‌اند و پیشنهاد خود را به مدافع خودروسازان ارائه کرده‌اند. البته آنها به صورت رسمی به باشگاه پیکان که دو سال دیگر با فلاح قرارداد دارد، نامه رسمی ارسال نکرده‌اند و فعلا پیشنهاد عنابی‌ها شفاهی بوده است.

1868561
فلاح با عبور از دوران نقاهت بعد از تصادف شدید، چند روزی است تمرینات خود را شروع کرده و پابه توپ شده اما فعلا شرایط بازی کردن ندارد.

فلاح قبل از جام جهانی قطر یکی از نفرات مد نظر کارلوس کی‌روش بود و در اردوهای تیم ملی ایران حضور داشت اما در لحظات آخر قبل از اعزام تیم ایران به دوحه از لیست خط خورد. حالا با توجه شناختی که کی‌روش به عنوان سرمربی کنونی تیم قطر از فلاح دارد، از فدراسیون قطر خواسته با او وارد مذاکره شوند.

نکته قابل توجه این است که کی‌روش در مسابقه دوستانه با نیکاراگوئه قبل از جام جهانی که به بسیاری از نفرات جوان فرصت بازی داد، از سامان فلاح استفاده نکرد تا این مدافع جوان که یکی از نفرات مد نظر امیر قلعه‌نویی برای تیم ملی ایران هم هست بدون بازی ملی برای تیم بزرگسالان باشد.

این در حالی است که مدافع ۲۲ ساله پیکان در آخرین روزهای سال گذشته در یک سانحه تصادف رانندگی دچار آسیب شد و هنوز هم شرایط بازی را پیدا نکرده است. او چند روزی است در تمرینات پیکان حضور یافته و پا به توپ هم شده اما برای بازگشت به فوتبال نیازمند زمان بیشتری است.

با وجود همه مسائل مطرح شده اما انتقال فلاح به کشور قطر و دریافت ملیت این کشور تقریبا محال است. این مدافع جوان و آینده‌دار یکی از نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال برای فیفادی فروردین ماه بود اما به دلیل آسیب ناشی از تصادف در این اردو و دو بازی دوستانه با روسیه و کنیا حضور نداشت. او قطعا بعد از بهبودی کامل دوباره به تیم ملی ایران دعوت می‌شود و یکی از گزینه‌های حضور در ترکیب ایران در جام ملت‌های آسیا نیز هست. به همین خاطر دلیلی برای ترک ایران توسط این مدافع جوان وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.