کد خبر:112906
پ
جهانگیری-مصوبه-تامین-اعتبار-برای-رفع-مشکل-محور-هراز-را.jpg

جهانگیری مصوبه تامین اعتبار برای رفع مشکل محور هراز را ابلاغ کرد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیات دولت،  اسحاق جهانگیری روز یکشنبه مصوبه هیات وزیران درخصوص تامین اعتبار لازم برای رفع مشکل محور هراز، تکمیل و احداث جاده جایگزین در مسیر مجاور سد هراز (استان مازندران) به لحاظ پیشگیری از حوادث غیرمترقبه را ابلاغ کرد. با تصویب دولت در جلسه دوم بهمن ۱۳۹۸، مبلغ ۵۰۰ میلیارد […]

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیات دولت،  اسحاق جهانگیری روز یکشنبه مصوبه هیات وزیران درخصوص تامین اعتبار لازم برای رفع مشکل محور هراز، تکمیل و احداث جاده جایگزین در مسیر مجاور سد هراز (استان مازندران) به لحاظ پیشگیری از حوادث غیرمترقبه را ابلاغ کرد.

با تصویب دولت در جلسه دوم بهمن ۱۳۹۸، مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکل محور هراز، تکمیل و احداث جاده جایگزین در مسیر مجاور سد هراز (استان مازندران) به لحاظ پیشگیری از حوادث غیرمترقبه به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مازندران اختصاص یافت تا برابر قوانین و مقررات مربوط هزینه شود.

مطابق این تصمیم، وزارت کشور (استانداری مازندران) و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مازندران موظفند گزارش عملکرد این تصویب‌نامه را در مقاطع زمانی سه ماهه به سازمان‌های برنامه و بودجه کشور و مدیریت بحران کشور ارسال کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید