پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

گزارش تصویری جشن میلاد امام رضا(ع) در حسینیه چهاردانگه ای های ساری

در روز چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ به مناسبت میلاد فرخنده و بزرگ هشتمین اختر تابناک ولایت، امام علی ابن موسی الرضا (ع) مراسم جشنی ویژه بانوان برگزار شد.

1

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، در روز چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ به مناسبت میلاد فرخنده و بزرگ هشتمین اختر تابناک ولایت، امام علی ابن موسی الرضا (ع) مراسم جشنی ویژه بانوان برگزار شد.

 

این مراسم جشن به همت موسسه خیریه خیمه گاه اهل بیت (ع) بخش چهاردانگه و در حسینیه چهاردانگه ای های مقیم ساری و با حضور بانوان محترم چهاردانگه ای از ساعت 16 برگزار شد.

 

خانم علیزاده، مدیر موسسه  خیریه خیمه گاه اهل بیت (ع) بخش چهاردانگه تشکر ویژه ای از بانوان محترم چهاردانگه ای برای حضور پرشور و با شکوهشان در این مراسم جشن کرد.

 

مدیر موسسه خیریه خیمه گاه اهل بیت (ع) ادامه داد: در این همایش به برکت نام مبارک هشتمین امام شیعیان، حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، به بانوانی که در این مراسم حضور داشته و نام همسر و یا فرزندشان رضا بوده است به رسم یادبود هدایایی اهدا شد.

 

خانم علیزاده یادآور شد: کلیه ی هزینه ی پذیرایی، جوایز و هزینه ی برگزاری این مراسم جشن را آقای سید احمد شجاعی کیاسری، فرزند مرحوم آیت الله سید حسن شجاعی کیاسری متقبل شده است که از این بابت از ایشان کمال تشکر و قدردانی را داریم.

 

 IMG_5631

IMG_5636

IMG_5647

IMG_5672

IMG_5675

 

 

عکاس: فاطمه اشرف نژاد

 

1 نظر
  1. azad می گوید

    سرکار خانم علیزاده از زحمات شما بسیار ممنون هستیم. خدا قوت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.