پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

جشن حماسی بهار 45 انقلاب در دیار حماسه سازان 6 بهمن 60

0

خبرگزاری فارس مازندران- قربانعلی مسافر| چهل و پنج سال گذشته و در گام دوم انقلاب هستیم؛ ۲۲ بهمن روز افتخارآفرین، غروربخش و مایه مباهات…

 

 

همه به خوبی ۲۲ بهمن را می شناسند، روزی که جمهوری اسلامی ایران توسط امام راحل معمار کبیر انقلاب اسلامی و حضور همه جانبه مردم به پیروزی رسید و ایران فخر زمین و زمان شد.

 

مردم هزار سنگر در راهپیمایی ۲۲بهمن

 

بعد ۴۵ سال ثابت قدم تر، مستحکم تر و با صلابت تر به میدان آمدند، نوزاد ۱۰ روزه را هم آوردند تا از بدو ورود به ایران اسلامی درش شجاعت، شهامت و دلیرمردی بیاموزد و بداند که این مرز و بوم با چه مشقت به این مرحله رسیده است.

 

مردم هزار سنگر در راهپیمایی ۲۲بهمن

 

پیر، جوان، مرد، زن،  نونهال، نوجوان و همه اقشار مردم با مشت های گره کرده در سرمای زمستان گرمای خاصی به بزرگترین جشن ملی ایران اسلامی بخشیدند.

 

مردم هزار سنگر در راهپیمایی ۲۲بهمن

 

عده ای اسپند دود کردند و نوجوانان زیادی شیرین و شکلات بین مردم توزیع می کردند تا در پیروزی انقلاب شکوهمند سهیم باشند.

 

مردم هزار سنگر در راهپیمایی ۲۲بهمن

 

با مشت های گره کرده مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر صهیونیست، مرگ بر منافق سر دادند و در حمایت همه جانبه از رهبر عزیزتر از جان خود شعار ” ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند” سر دادند.

 

مردم هزار سنگر در راهپیمایی ۲۲بهمن

 

جشن پیروزی انقلاب اسلامی از میدان قائم تا گلزار شهدای آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) حس و حال زیبایی داشت، مردان و زنان غیور دیار هزار سنگر که ایستادگی را از دماوند کوه به ارث بردند و در حماسه اسلامی ۶ بهمن سال ۱۳۶۰ به کمونیست ها و مارکسیست ها چنان سیلی زدند که همچنان سرخی خود را دارد، از نخستین ساعات صبح امروز آغاز شد.

 

مردم هزار سنگر در راهپیمایی ۲۲بهمن

 

از نقاط مختلف شهر به یک مقصد واحد روانه شدند تا شعار پیروزی سر دهند و نغمه شادی به پا کنند.

 

مردم هزار سنگر در راهپیمایی ۲۲بهمن

 

نشان دادند که این سرزمین قهرمان پرور است و بیش از یک هزار و ۲۰ شهید در دل خود پرورش داده است، دیار سرداران و ۶۷ شهید حماسه جنگل و ششم بهمن جای جولان و هرزه گویی اجنبی بیگانه نیست و هر صدای یاوه و هرز در دهان خفه می شود.

 

مردم هزار سنگر در راهپیمایی ۲۲بهمن

 

شب گذشته هم طنین الله اکبر در منازل، خیابان ها، کوچه ها و بام خانه ها گوش اجانب و بدخواهان را در دیار هزار سنگر کر کرده است تا در خیال باطل خود بمیرند و به فکر مرز و بوم دیار علویان نباشند.

البته این اجتماع حماسی و جهادی برای مسؤولان و مدیران نظام اسلامی هم پیام گسترده داشت که باید در این آب و خاک به فقط به فکر خدمت، سازندگی و آبادانی بود، این مملکت اسلامی مسؤول انقلابی و دلسوز می خواهد و دست هر چپاول گر و خائن قطع خواهد شد.

پایان پیام/۸۶۰۱۲/م/ض


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.