کد خبر:114242
پ
جاده-هراز-مسدود-و-تردد-در-محورها-کندوان-و-فیروزکوه.jpg

جاده هراز مسدود و تردد در محورها کندوان و فیروزکوه با زنجیر چرخ امکانپذیر است

سرهنگ علیرضا قدمی روز سه شنبه در گفت و گو  با  خبرنگار ایرنا افزود : جاده هزار به دلیل ریزش شدید برف از حدود ۴ و ۳۰ صبح امروز بسته شده است. وی گفت:  محور کوهستانی کندوان هم از شب گذشته به خاطر پیشگیری از حوادث احتمالی به شکل مقطعی باز و بسته شد. سرهنگ قدمی […]

سرهنگ علیرضا قدمی روز سه شنبه در گفت و گو  با  خبرنگار ایرنا افزود : جاده هزار به دلیل ریزش شدید برف از حدود ۴ و ۳۰ صبح امروز بسته شده است.

وی گفت:  محور کوهستانی کندوان هم از شب گذشته به خاطر پیشگیری از حوادث احتمالی به شکل مقطعی باز و بسته شد.

سرهنگ قدمی اظهار داشت: هم اکنون نیز از ساعتی پیش این مسیر به روی عابران سواره رو باز است  و منتهی با توجه به شرائط نامساعد جوی ، برف و کولاک در ارتفاعات بویژه منطقه سیاه بیشه کندوان ، ولی آباد ممکن است این مسیر دوباره بسته شود.

رییس پلیس راه فرماندهی نیروی انتظامی مازندران  به مسافران توصیه کرد که از سفر غیر ضروری در این مسیر به خاطر شرائط نامساعد جوی   برف و کولاک خودداری کنند.

وی همچنین در خصوص محور فیروزکوه هم گفت : این محور در حال حاضر باز است و تردد با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

اداره کل هواشناسی مازندران نیز پیش از این در گزارشی اعلام کرد که سامانه بارشی تا روز سه شنبه ۲۲ بهمن در این استان ادامه دارد.

براساس این اطلاعیه ، این سامانه که از روز یکشنبه وارد مازندران شد تا اواخر امروز خارج می شود و فردا ۲۳  بهمن  ماه دمای هوای این استان به تدریج  رو به گرما می رود.

از طول مسیر حدود ۱۸۰ کیلومتری جاده کرج چالوس حدود نیمی از آن جزو حوزه جغرافیایی مازندران است .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید