پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

ثبت ۴ فوتی کرونایی طی ۲۴ ساعت گذشته در مازندران

0

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، روزهای کرونایی درحالی پرتاب و تاب ادامه دارد که در کنار نگرانی‌های افزایش موارد ابتلا کرونا روی نداردو تند قرار گرفت. 

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز تعداد ۷۲ بیمار مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند. 

 طی این مدت تعداد ۸۸ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد. 

 هم اکنون ۳۱۳ بیمار به علت کرونا در این مراکز بستری که از این تعداد ۷۷ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند. 

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در  حال حاضر ۵۸ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ بیمار جدید بستری و ۱۱ بیمار هم ترخیص شدند. 
همچنین ۹ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند. 

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۸۳ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به  ۳۷۱ نفر رسید که از این تعداد ۸۶ نفر بدحال هستند. 

طی شبانه‌روز گذشته ۴ مورد فوتی بر اثر کرونا در استان مازندران گزارش شده است.

به گزارش فارس، آبریزش بینی، گلودرد، سردرد، سرفه‌های مداوم و خستگی به عنوان رایج‌ترین علائم زیرسویه‌های BA.۵ ویروس کرونا بوده که تکمیل واکسیناسیون، ماسک زدن، استقرار تهویه مناسب در اماکن سربسته، رعایت و مراقبت‌های بهداشتی است. 

 /۸۶۰۳۴/ ج


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.