پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

تکرار روزهای سفید کرونایی در مازندران

0

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، درحالی روزهای پرتب و تاب کرونایی در مازندران سپری می‌شود که شاهد تکرار روزهای بدون فوتی کرونایی در استان هستیم‌.

براساس آخرین اطلاع‌رسانی رنگ‌بندی کرونایی مناطق مختلف کشور از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، ۱۰ شهرستان مازندران در وضعیت زرد و ۱۲ شهرستان دیگر نیز در وضعیت آبی کرونایی قرار گرفتند.

 شهرستان‌های بهشهر، جویبار، چالوس، رامسر، سوادکوه، عباس آباد، فریدونکنار، کلاردشت، میاندورود، گلوگاه، در وضعیت زرد و شهرستان‌های آمل، بابل، بابلسر، تنکابن، سوادکوه شمالیٍ، قائمشهر، محمودآباد، نکا، نور، نوشهر، سیمرغ و ساری در وضعیت آبی کرونایی هستند.

 
 

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز تعداد ۲۶ بیمار مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند.

 طی این مدت تعداد ۲۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 هم اکنون ۶۸ بیمار بعلت کرونا در این مراکز بستری که از این تعداد ۲۱ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در  حال حاضر ۸ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار جدید بستری و یک بیماری نیز  ترخیص شد.

همچنین ۳ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۲۷ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۷۶ نفر رسید که از این تعداد ۲۴ نفر بدحال هستند.

طی شبانه‌روز گذشته موردی از فوتی بر اثر کرونا در استان مازندران گزارش نشده است.

 /۸۶۰۳۴/ج


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.