کد خبر:81879
پ
rabin

توقف مشکوک اجراهای یک تئاتر با بازیگر چهاردانگه ای

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایران آرت، اجرای “روبینسون و کروزو” کوشک جلالی با بازی یاسر خاسب، بازیگر مطرح چهاردانگه ای تئاتر کشور فعلا متوقف شد. این نمایش با بازی مرتضی اسماعیل‌کاشی و یاسر خاسب از 20 آبان‌ماه در سال شهرزاد روی صحنه رفت، اما با وجود استقبال خوب مخاطبان فقط دو […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایران آرت، اجرای “روبینسون و کروزو” کوشک جلالی با بازی یاسر خاسب، بازیگر مطرح چهاردانگه ای تئاتر کشور فعلا متوقف شد. این نمایش با بازی مرتضی اسماعیل‌کاشی و یاسر خاسب از 20 آبان‌ماه در سال شهرزاد روی صحنه رفت، اما با وجود استقبال خوب مخاطبان فقط دو شب اجرا شد.

در این‌باره کامبیز کاشفی، تهیه‌کننده نمایش در گفت‌وگویی کوتاه به ایسنا توضیح داد: گروه اجرایی نمایش “روبینسون و کروزو” بنا به دلایلی تصمیم گرفت این نمایش فعلا متوقف شود و در حال بررسی و رایزنی هستیم تا مسائل را برطرف کنیم و اجرا را ادامه دهیم.

او افزود: در صورتی که این اتفاق نیفتد و نتوانیم نمایش را ادامه دهیم از مخاطبانی که قصد دیدن این کار را داشتند عذرخواهی می‌کنیم.

“روبینسون و کروزو” طبق آنچه در سایت فروش درج شده قرار بوده تا 23 آذرماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه باشد که فعلا متوقف شده است. در خلاصه داستان این نمایش آمده: داستان درباره دو شخصیت است که در ناکجا آباد گرفتار می‌شوند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید