کد خبر:109336
پ
توسعه-مازندران-در-گرو-تعامل-و-همکاری-دستگاه‌ها-است.jpg

توسعه مازندران در گرو تعامل و همکاری دستگاه‌ها است

ایسنا/مازندران معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران توسعه استان را در گرو تعامل و همکاری دستگاه‌های حوزه وزارت راه شهرسازی دانست. مهدی رازجویان در دومین جلسه شورای هماهنگی راه شهرسازی با اشاره به اینکه  امکانات اختیاراتی در حوزه وزارت راه و شهرسازی بر عهده مازندران قرار داده می‌شود، اظهار کرد: مبالغی هم به دستگاه‌های اجرایی زیر مجموعه این […]

ایسنا/مازندران معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران توسعه استان را در گرو تعامل و همکاری دستگاه‌های حوزه وزارت راه شهرسازی دانست.

مهدی رازجویان در دومین جلسه شورای هماهنگی راه شهرسازی با اشاره به اینکه  امکانات اختیاراتی در حوزه وزارت راه و شهرسازی بر عهده مازندران قرار داده می‌شود، اظهار کرد: مبالغی هم به دستگاه‌های اجرایی زیر مجموعه این وزارت خانه اختصاص داده می‌شود، زمین، دریا و هوا متعلق به وزارت راه شهرسازی است که به نوعی وزارت آبادانی محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: اضافه کردن مسکن و بانک متبوع به این وزارت خانه بر  شمولیت راه و شهرسازی اضافه نموده است که می‌بایست از این ظرفیت مناسب به بهترین نحو ممکن استفاده شود. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: وزارت راه شهرسازی با توجه به اینکه از وزیر مردمی برخوردار است، انتظار می‌رود مدیران زیر مجموعه این دستگاه تعامل و همکاری خوبی با هم داشته باشند و به نوعی می‌توان گفت این وزارت خانه اولین و مهم‌ترین عامل توسعه هر استانی خواهد بود.

رازجویان یادآور شد: آشنایی و احاطه  مدیران به شرح وظایف خویش می‌تواند با کمک تعامل منجر به توسعه استان شود که می‌بایست گام‌های محکم‌تری برای تکمیل زیر ساخت‌های استان برداشته شود.

 

کلیدواژه : استانی-اجتماعی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194