پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

تودیع و معارفه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز کیاسر

مدیر کل کانون پرورش فکری مازندگفت: در آیینی مسوول مرکز فرهنگی و هنری کیاسر تودیع و معارفه شد.

1

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، در آیینی مسوول مرکز فرهنگی و هنری کیاسر تودیع و معارفه شد.

 

مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران در این خصوص افزود: با توجه به طرح ساماندهی نیروها و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود کانون، اقدام به جابجایی تعدادی از مربیان مسوول و مربیان فرهنگی مراکز همجوار با شهر های نزدیک به هم شده است.

 

 

قاسم عزیززاده گرجی اظهار داشت: پس از رایزنی با تک تک همکاران برای جابجایی و بحث و گفتگو در بخش کارشناسی و نهایتا با رضایت خود همکاران مربوطه این اقدام انجام شد.

 

 

بر این اساس از سوی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران مسوولین مراکز فرهنگی و هنری شماره ۲ ساری، کیاسر، جویبار، سیمرغ و شماره یک بابل تودیع و معارفه شدند.

 

طبق این جابجایی ها در مرکز فرهنگی هنری کانون رورش فکری کودکان کیاسر کیومرث خلخالی به عنوان سرپرست مرکز فرهنگی و هنری کیاسر معرفی شد و از خدمات شایسته فخری غفاری نیز تقدیر شد.

 

1 نظر
  1. احمد کفشگر کیاسری می گوید

    با سلام واحترام . آرزوی توفیق وموفقیت برای آقای خلخالی ..اگر امکان دارد رزومه وسوابق کاری ومدیریتی آقای خلخالی را در سایت بگذارید …

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.