کد خبر:39463
پ
alishah-thum

این تمرینات باعث موفقیت می‌شود/مشکل هماهنگی حل می‌شود

هافبک سرعتی چهاردانگه ای پرسپولیسی ها می گوید تمرینات بیشتر این تیم به دلیل هماهنگی بازیکنان جدید و قدیمی این تیم است تا سرخ پوشان مشکلی در این رابطه نداشته باشند.

 

به گزارش “ورزش سه”، امید عالیشاه در رابطه با اردوی تدارکاتی این تیم در اوکراین تداراکات این تیم پیش از آغاز لیگ شانزدهم گفت: اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و بازی های تدارکاتی موثری را برگزار کردیم که باعث هماهنگی بیشتر بازیکنان شد، امیدوارم در تهران هم بتوانیم چند دیدار برگزار کنیم تا با آمادگی و هماهنگی بیشتری به سراغ لیگ شانزدهم برویم.

 

وی ادامه داد: قبول دارم به خاطر حضور بازیکنان جدید و تمرینات فشرده بدنسازی از نظر هماهنگی هنوز به شرایط آرمانی نرسیدیم اما بدون شک با تمرینات و برنامه ریزی های برانکو خیلی سریع به هماهنگی کامل خواهیم رسید، همانطور که با تمرینات بدنی مارکو توانستیم خود را به آمادگی کامل برسانیم.

 

امید عالیشاه در رابطه با اردوی پرسپولیسی‌ها در اوکراین و تمرینات این تیم در دوره بدنسازی گفت: دوره سختی داریم البته قبل از شروع هر فصل تمرینات بدنسازی سخت است ولی امیدواریم که بازدهی کامل داشته باشد و نتیجه آن در بازی‌های تیم مشخص شود تا حداقل این فشاری که به بازیکنان آمده است در نهایت کارساز شود و باعث خوشحالی هواداران شود.

 

وی درباره فشار تمرینات این تیم در اردو گفت: فشار تمرینات بی اندازه بود و چهار بازی هم انجام دادیم که همانطور که دیدید دو بازی آن پشت سر هم در دو روز پیاپی بود، فشار کار بالا بود اما الحمدالله مصدومیت خاصی به وجود نیامد جز سیدجلال که دچار مصدومیتی جزئی شده بود، به امید خدا آخرین تمرین خود را هم در اردو انجام خواهیم داد و بدون ایجاد مشکل برای بازیکنی عازم تهران خواهیم شد.

 

عالیشاه در ادامه گفت: داخل اردو بودن همیشه سخت است، البته من از دوران نوجوانی و در اردوهای مختلف تیم‌های ملی حضور داشتم و با این موضوع آشنایی دارم، الان می دانم در چه تیمی بازی می‌کنم، تیمی که عشق ۴۰ میلیون هوادار است و همین موضوع وظیفه من را مانند همه بازیکنان سنگین می‌کند، من هم با توجه به سنگین‌تر شدن وظایفم همه تلاشم را به کار می‌بندم تا بتوانم هواداران پرسپولیس را خوشحال کنم.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید