کد خبر:40441
پ
namaz0jomea

تمدید حکم مسئول ستاد نماز جمعه چهاردانگه توسط حجت الاسلام تیموری

حجت الاسلام والمسلمین تیموری یانسری در جلسه با اعضای ستاد نماز جمعه بخش چهاردانگه از مسئول و اعضای ستاد نماز جمعه که با پذیرفتن این مسئولیت خطیر و مهم و با همکاری دلسوزانه با این نهاد مقدس منشاء خیر بودند تشکر و قدردانی کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه،روز گذشته چهارشنبه ۲۷ مردادماه ۱۳۹۵ جلسه ستاد نماز جمعه بخش چهاردانگه با حضور امام جمعه بخش و اعضاء ستاد برگزار شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین تیموری یانسری در جلسه با اعضای ستاد نماز جمعه  بخش چهاردانگه از مسئول و اعضای ستاد نماز جمعه که با پذیرفتن این مسئولیت خطیر و مهم و با همکاری دلسوزانه با این نهاد مقدس منشاء خیر بودند تشکر و قدردانی کرد.

 

ایشان اشاره کرد: با داشتن اخلاص ، روحیه ایثار ، تعامل و نگاه فرهنگی یقیناً به اهداف بلند دست خواهید یافت و
با وقت گذاری بیشتر و برنامه ریزی دقیق در این امر مهم ، جهت باشکوه برگزار کردن نماز جمعه در زمینه کمی و کیفی موفق خواهید شد.

در ادامه حکم جناب اقای مسعودیان زاده به عنوان مسئول ستاد نماز جمعه بخش چهاردانگه برای یک دوره دیگر توسط حجت الاسلام والمسلمین تیموری یانسری، امام جمعه بخش چهاردانگه تمدید گردید و احکام جدید به ارکان اصلی ستاد اهدا شد.

 

در پایان جلسه جناب آقای مسعودیان زاده به عنوان مسئول ستاد طی سخنانی شرح وظایف ارکان ستاد را مشخص و اعلام داشت.

 

 namaz0jomea

 

کلیدواژه : نماز جمعه
دیدگاه کاربران ۵ دیدگاه
 • azad ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ / ۱۳:۵۶
  0 0

  خنابه دون.

 • منتقد دلسوز ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ / ۱۴:۳۳
  0 0

  چه خونه شیک و باحالی

 • 59 ۱ شهریور ۱۳۹۵ / ۰:۱۵
  0 0

  با سلام پرسشی داشتم چرا تو کیاسر قبرستون مسلمونا رو تبدیل به پارک و خونه و دفتر میکنن؟؟
  حکم شرعیش چیه؟

  • کیاسری ۳ شهریور ۱۳۹۵ / ۱۶:۱۴
   0 0

   از اوجایی که من خبر دارم منزلو دفتر که ساخته شد اصلا قبرستان نیست زمین خریداری شده توسط شهرداریه حیاط و محوطه هم دفتر چند متری متعلق به قبرستان قدیمی هست که بیش از چهل سال کسی دفن نشده و قبرستان کیاسر مکان دیگریه که ظاهرا شما فقط برای شبهه افکنی این مسئله رو مطرح کردین و گرنه همه کیاسری ها می دونند که ساختمان دفتر و منزل متعلق به قبرستان نیست محوطه قبرستان قدیمی هم در مالکیت شهرداریه

 • محمدی ۳ شهریور ۱۳۹۵ / ۱۶:۲۰
  0 0

  ما باید شاکر خداوند باشیم اونجایی که الان دفتر امام جمعه محترم شده قبلا زباله دان بوده و اطراف که قبرستان کهنه و قدیمی بوده به هر جایی شباهت داشت جز قبرستان و حتی به یک زمین شباهت نداشت الان به برکت این ساختمان این قبرستانی که در مرکز شهر قرار دارد تمیز شده و از وضعیت نامناسب بیرون امده
  تاجایی که من اطلاع دارم قرار بود در این قبرستان کهنه مصلی نماز جمعه ساخته شود اما ظاهرا شهرداری موافقت نکرده و می خواد مجتمع تجاری بزنه که این جای تعجبه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید