کد خبر:127580
پ
zamani

تقدیر از دکتر عالیه زمانی در سطح ملی، برای سومین بار

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، مجمع خیرین سلامت که به توصیه و تاکیدات مقام معظم رهبری از دی ماه ۸۸ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد، امروز به عنوان بزرگترین سازمان مردم نهاد حوزه سلامت در کشور است. تشکلی که از سال‌ها قبل فعالیت خود را در مازندران آغاز کرده است و دکتر […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، مجمع خیرین سلامت که به توصیه و تاکیدات مقام معظم رهبری از دی ماه ۸۸ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد، امروز به عنوان بزرگترین سازمان مردم نهاد حوزه سلامت در کشور است.

تشکلی که از سال‌ها قبل فعالیت خود را در مازندران آغاز کرده است و دکتر عالیه زمانی مسئولیت ریاست شورای مشارکت‌های زنان آن را بر عهده دارد.

فعالیت‌های عالم‌المنفعه این پزشک ساروی باعث شد اینک برای سومین بار موجب افتخار همشهریان خود در سطحی ملی گردد.

“سید محمد طباطبایی” معاون مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت کشور اخیرا از دکتر عالیه زمانی پزشک ساروی با عنوان خیرنیکوکار تقدیر کرد.

در بخشی از این تقدیرنامه آمده است: “عزم راسخ شما در ایجاد پویش‌های مردمی و مومنانه در عرصه سلامت و…. در مقابله با ویروس کرونا را پاس می‌داریم”

دکتر عالیه زمانی دارای سه جایگاه حقوقی به عنوان (پزشک، رئیس هیئت مدیره خیریه همت عالی، رئیس شورای مشارکت‌های زنان مجمع خیرین سلامت مازندران) می‌باشد که در هر سه جایگاه مورد تقدیر ملی قرار گرفته است.

این رسانه به نمایندگی از عموم ساروی‌ها این افتخارات را به ایشان تبریک گفته و ضمن ارزوی صحت و سلامتی، همچنان همتی عالی برای ایشان آرزومند است.

 

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • ناشناس ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ / ۷:۳۴
    0 0

    دورود بر شرف این بانوی چهاردانگه انشاالله مراتب بالاتر.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید