کد خبر:114486
پ
تفصیه-خانه-آب-آشامیدنی-ساری-با-حضور-وزیر-نیرو-افتتاح.jpg

تفصیه خانه آب آشامیدنی ساری با حضور وزیر نیرو افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایرنا ، عملیات اجرایی طرح تصفیه خانه آب آشامیدنی شهر ساری از محل سد شهید رجایی که سال 88 شروع شده بود، با پیگیری مسئولان استان مازندران در دولت تدبیر و امید و تامین اعتبار یکهزار و 370 میلیارد ریالی به بهره برداری رسید. این تصفیه خانه قابلیت […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایرنا ، عملیات اجرایی طرح تصفیه خانه آب آشامیدنی شهر ساری از محل سد شهید رجایی که سال 88 شروع شده بود، با پیگیری مسئولان استان مازندران در دولت تدبیر و امید و تامین اعتبار یکهزار و 370 میلیارد ریالی به بهره برداری رسید.

این تصفیه خانه قابلیت تصفیه یکهزار و 500 متر مکعب آب سد شهید رجایی را در یک ثانیه دارد و حدود 500 هزار نفر از شهروندان ساروی از مزایای آن استفاده می کنند.

طرح تصفیه خانه آب شرب شهر ساری برای افق جمعیتی 1404 مرکز استان پیش بینی شد و در فازهای بعدی آن تامین آب شهرستان میاندرود ( شهر سورک) نیز پیش بینی شده است.

وزیر نیرو امروز علاوه بر  تصفیه خانه آب شرب شهر ساری، پست برق 400 مگاواتی در روستای پاشا کلا جاده قائمشهر- ساری، طرح آبرسانی به 56 روستای در 13 شهرستان استان و آبرسانی به شهر سرخرود در محمودآباد را نیز بهره برداری کرد.

همچنین با حضور اردکانیان ، عملیات اجرایی نیروگاه 500 مگاواتی شهرستان محمودآباد هم آغاز شد.

در مجموع برای اجرا و بهره برداری از این پروژه ها حدود 930 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • Husin 26 بهم 1398 / 14:08
    0 0

    تلفن های کره ای با یک سیستم عامل Ubuntu  افریقای جنوبی . انتخاب خوبی برای کسانی که می خواهند تلفن های ارزان و محافظت شده . تلفن های کره ای را می توان از بازارهای کشیده. عمان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید